Bydlet v panelu

Hlavní strana

Výběr z článků

Sedm tipů, jak si dopřát luxus v ložnici

25. 12. 2016

Toužíte po ložnici, ve které si budete připadat po probuzení jako králové? Máme pro vás pár tipů, jak si ložnici zútulnit, dodat ji punc luxusu a ještě se v ní královsky vyspat. Právě kvalitní spánek je totiž to nejcennější, co vám vaše ložnice může přinést.


České Vánoce letos budou ve znamení origami a hvězdných konstelací

23. 12. 2016

Geometrie povýšená na umění – to je trend Vánoc 2016. Poradíme vám, jak si třeba už v době adventu ozdobit domovy, abychom byli „in“, ale hlavně: aby nám bylo dobře a hravě – právě hravost je totiž podstatou letošních svátků klidu a míru.


Metoda pozitivní potivace - kvalitní výcvik psa s láskou

21. 12. 2016

Základní výcvik každého psa má vždy smysl. Nejen, že eliminuje nežádoucí projevy chování, ale také významně posiluje vztah psa a jeho pána. Pryč jsou časy, kdy odborníci na výchovu a výcvik psů doporučovali používání metod, které nerespektovaly přirozenou hravost psa. Ke každému cviku pejska nutili strachem a bolestí a při neposlušnosti, či nepřesném provedení cviku, doporučovali tělesné tresty. V dnešní době již převládá moderní trend výchovy, kdy pejskovi je pamlskem potvrzována správná činnost a výcvik může být zábavou jak pro cvičitele tak pro pejska. Seznamte se s metodou pozivitní motivace blíže a vyvarujte se případných chyb.


Letos vládne klasika!

18. 12. 2016

Návrat k přírodním materiálům a tradičním ozdobám – to je volba pro letošní Vánoce. Zapátrejte na půdě své babičky a zkuste ulovit vyřezávané dřevěné betlémy, slaměné dekorace nebo skleněné ozdoby v tradičních tvarech. Nebyli jste úspěšní? Vánoční dekoraci si také můžete vyrobit dle vlastního vkusu.


Vánoční úklid – zn.: snadno a rychle!

15. 12. 2016

Vánoce, svátky klidu a pohody… Ano, ale jak pro koho. Pro nás, ženy, jsou většinou spojeny mimo jiné s velkým úklidem, důkladnou péčí o celou domácnost a hodinami strávenými u plotny. Nic se však nemá přehánět, protože i vy máte jen jedny nervy. Poradíme vám, jak vše s noblesou zvládnout a svátky si opravdu užít.


Trendy v interiéru ložnic pro rok 2017

13. 12. 2016

Trendy v interiéru jsou každoroční žhavé téma. Jaké barvy, materiály a novinky nás čekají v nadcházejícím roce? Pavel Smítal, ředitel společnosti Johann Malle, se zaměřil na trendy, které ovlivní interiéry českých ložnic v nadcházející sezóně 2017.


Test rychlovarných konvic: u některých hrozí popálení

28. 11. 2016

Rychlovarná konvice je velmi jednoduchý přístroj určený k jedinému účelu, uvařit vodu. I přes tento základní princip aktuální test spotřebitelského časopisu dTest u 18 vybraných modelů různých značek a cen objevil několik nedostatků. Některé konvice zbytečně vodu převařují, špatně filtrují vodní kámen, nadměrně zahřívají některé části přístroje a hrozí u nich popálení. V některých případech šel cítit při vaření plastový zápach.


Džusy a pyré – vitamíny ve SMART formě. Edukativní program již běží!

22. 11. 2016

Co pijí vaše děti? Užitečné informace přináší edukativní program „Džusy a pyré – vitamíny ve SMART formě“. Přihlásit se do něj mohou všechny základní školy po celé ČR, připravena je i soutěž o atraktivní ceny.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007