Bydlet v panelu

Hlavní strana

Výběr z článků

Kaktusy a sukulenty – exotika u vás doma

26. 8. 2016

Je radost na ně pohledět, většinou nebývají příliš náročné na pěstování a přitom zůstávají krásně zelené po celý rok. Kaktusy a sukulenty můžeme ozvláštnit každý kousek domácnosti, balkonu i zahrady a vnést tak do prostorů kousek exotiky. Aby vám ve skvělé kondici vydržely dlouhé roky, je důležité zajistit jim tu správnou péči.


Designové rolety Infinity splňují vyšší estetické nároky zákazníků na interiérové stínění

26. 8. 2016

Redesign legendárních látkových rolet vyvolal o tento typ stínicí techniky novou vlnu zájmu, kterou navíc podpořili výrobci svou rozmanitou nabídkou. Společnost Bematech vyrábí látkové rolety od roku 2001 a v případě požadavku je doplňuje designovými konzolami Infinity, díky kterým se tento stínicí prvek řadí k vyšší produktové třídě.


Navštivte podzimní veletrh dekorací a seznamte se s nejnovějšími trendy

24. 8. 2016

Patříte mezi odborníky a obchodníky v oboru dekorací a dárků? Zajímáte se o bytové a kuchyňské doplňky? Chcete si před Vánocemi originálně vyzdobit vaše společenské prostory nebo interiér? Potom navštivte v termínu od 8. do 10. září 2016 jediný kontraktační veletrh v České republice zaměřený na dekorace, sklo, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží FOR DECOR & HOME. V moderních prostorách PVA EXPO PRAHA se můžete těšit na dvě výstavní haly plné atraktivních expozic od nejvýznamnějších firem na českém trhu.


Za kvalitní sušičku potravin nemusíte dát jmění

22. 8. 2016

Sušení ovoce, zeleniny, hub, ale i třeba masa a bylinek nemusí být záležitostí na několik dní, pokud namísto topení využijete k sušení pomocníka v podobě domácí sušičky. Na které parametry se zaměřit a vybrat tak ten správný přístroj? Na to hledal odpověď dTest ve svém testu 14 sušiček potravin. Výsledky ukázaly, že vyšší cena výrobku automaticky nezaručuje jeho vyšší kvalitu.


Meibes se společností Flamco poskytnou kompletní služby v oblasti tepelných systémů

19. 8. 2016

Česká společnost Meibes, dodavatel moderních systémů vytápění a ohřevu vody, stvrdil spolupráci s dalším významným hráčem na trhu energetického zajištění domácností. Nově zahájil strategickou kooperaci se společností Flamco, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem technického zařízení budov. Zákazníkům tak Meibes nově nabídne kompletní služby od návrhu vyhřívacího systému až po finální napojení spotřebičů a servis.


4 tipy, na co si dát pozor při výměně oken!

18. 8. 2016

Výměna starých oken za nové připadá v úvahu dříve či později v každé domácnosti. Důvodem může být rekonstrukce bytu či domu a jejich estetická úloha, ale i netěsnost a energetické ztráty, případně nepříjemné přehřívání interiétu v letních měsících. Okna jsou jedním ze stavebních prvků stavby, který do značné části určuje kvalitu bydlení, proto je třeba jejich výběru věnovat dostatečnou pozornost. Přinášíme vám několik tipů, jak při výměně oken postupovat a na co všechno myslet při jejich pořizování.


Vytvořte si v paneláku stín a soukromí prostřednictvím předokenních rolet Minirol

17. 8. 2016

Stínicích rolet existuje celá řada, ale ty předokenní jsou přímo určeny k dodatečné montáži, která nevyžaduje zásah zedníka. Tento typ stínicí techniky je proto nejvhodnějším řešením pro panelové a bytové domy. Přestože se rolety instalují do okna až následně, netvoří tento systém od značky Minirol žádné tepelné mosty.


Roste zájem o chytré domácnosti. V Evropě jich je více než 6 milionů!

15. 8. 2016

Podle výsledků aktuálního výzkumu agentury Berg Insight bylo loni na území Evropy evidováno 6,6 milionu chytrých domácností, které tak svůj domov mohou ovládat jednoduše prostřednictvím svých mobilních telefonů. Chytré bydlení poskytuje svým uživatelům vysoký komfort, bezpečení a v neposlední řadě také přehled o energetických výdajích a úsporách.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007