Bydlet v panelu

Hlavní strana » Adresář

Adresář

Pro lepší přehlednost je adresář členěn do kategorií podle oboru a je možné v kontaktech vyhledávat textový řetězec. Vyberete-li pouze kategorii (nezadáte hledaný výraz), zobrazí se seznam všech kontaktů ze zvolené kategorie řazených abecedně podle názvu firmy.

V základním zobrazení je uveden název společnosti a předmět jejího podnikání. Podrobné údaje získáte po kliknutí na jméno firmy.


Seznam kategorií


Izoltechnik Czech

Adresa: Střelničná 1861/8a, 182 00 Praha 8
Telefon: +420 775 216 63
E-mail: praha@izoltechnik.cz
Web: www.izoltechnik.cz
Stručné informace o firmě:

Firma se zabývá zateplováním a revitalizací panelových a zděných bytových domů, Realizuje také občanské stavby (školy, školky, jídelny apod.). Ročně provede revitalizaci až 60 budov v Jihočeském a Středočeském kraji, včetně Prahy. Izoltechnik pro vás zajistí: zateplování obvodových plášťů budov vnějším tepelně izolačním kompozitním systémem (ETICS), dodávku a montáž nových balkonů a lodžií, opravu stávajících balkonů a lodžií, revitalizaci plochých a šikmých střechy včetně zateplení, výrobu a montáž vlastních plastových a hliníkových výplní otvorů (okna, balkonové dveře, vchodové dveře), rekonstrukce interiérů společných prostor bytových domů (sklepy, chodby, schodiště…), projektovou dokumentaci, inženýrskou činnost (vyřizování stavebních povolení, záborů veřejného prostranství atd.), pozemní stavby včetně jejich změn a odstraňování

KORADO

Adresa: Bří Hubálků 869, 560 02 Česká Třebová
Telefon: +420 465 506 11
E-mail: info@korado.cz
Web: http://www.korado.cz
Stručné informace o firmě:

Vyrábíme otopná tělesa pro teplovodní, kombinované vytápění: radiátory, otopná tělesa RADIK, radiátory pro rekonstrukce, topení do koupelny, trubkové radiátory KORALUX, otopné stěny, designové radiátory KORATHERM. Dodáváme příslušenství pro upevnění.

Kotle-buderus.cz

Adresa: Osvoboditelů 894, 440 01 Louny
Telefon: +420 415 652 5
E-mail: info@kotle-buderus.cz
Web: http://www.kotle-buderus.cz
Stručné informace o firmě:

Naše nabídka značky Buderus zahrnuje široký sortiment výrobků pro vytápění. Stěžejním produktem jsou kotle, od plynových nástěnných s výkonem již od 4,9 kW až po plynové/olejové kotle s výkonem až 19,2 MW. Prodáváme i topná tělesa a solární panely.

Saint-Gobain Isover CZ s.r.o

Adresa: Masarykova 197, 517 50 Častolovice
Telefon: 494331331
E-mail: info@isover.cz
Web: www.isover.cz
Stručné informace o firmě:

Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. je významným výrobcem a prodejcem izolačních materiálů. Od počátku roku 2010 významně rozšířila své portfolio a nabízí tak na českém trhu nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerální vlny a polystyrenu (XPS, EPS) pod jednotnou značkou ISOVER.

Sdružení EPS ČR

Adresa: Na Cukrovaru 74, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Telefon: 315 725 747
E-mail: info@epscr.cz
Web: www.epscr.cz
Stručné informace o firmě:

Mezi hlavní cíle, jež si Sdružení EPS ČR vytyčilo, patří především podpora a koordinace společného vývoje aplikací EPS (expandovatelného polystyrenu), propagace a kontrola kvality produktů z EPS, tvorba norem, zvyšování bezpečnosti výrobků z EPS a odborné konzultace v oblasti jejich použití. Členy sdružení jsou výrobci suroviny (expandovatelného polystyrenu), výrobci aplikací z EPS (pěnového, expandovaného polystyrenu) a další společnosti a odborníci z oblasti EPS působící v České a Slovenské republice. Sdružení úzce spolupracuje s příbuznými profesními organizacemi, školami, výzkumnými pracovišti, státními institucemi a s mnoha odborníky z různých oborů. Sdružení je také členem EUMEPS, evropského sdružení výrobců EPS.

Tex-Color CZ s.r.o.

Adresa: Pekařská 12, 155 00 Praha 5
Telefon: 777 281 156
E-mail: info@cb.tex-color.cz
Web: www.tex-color.cz
Stručné informace o firmě:

Tex-Color ® je značka vysoce kvalitních materiálů pro povrchovou úpravu a sanaci objektů a zateplovacího systému třídy A. Tato kvalita je garantována certifikací systému jakosti dle norem ČSN EN ISO 9002 a 9001 a také Cechem pro zateplování budov.


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007