Aktuálně | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Aktuálně

Velký zájem zaznamenaly v únoru semináře k představení IROP

8. 3. 2015

Ministerstvo pro místní rozvoj pořádalo během února celkem tři semináře k představení Integrovaného regionálního operačního programu. Ze strany odborné i široké veřejnosti byl ve Zlíně, Českých Budějovicích a Ostravě velký zájem.


Přestavba bytu aneb kam s parohy?

6. 3. 2015

Normální pražská rodina bydlí v třípokojovém panelákovém bytě. Starší rodiče, kteří žijí společně se dvěma dospělými dětmi – dcerou s přítelem a synem v jednom prostoru. Byt je starý téměř 30 let a interiér se za tu dobu téměř nezměnil. Otec je vášnivý myslivec, a tak z panelákového bytu udělal spíše hájenku. Jak z toho ven?

Premiéru prvního dílu nové série „Jak se staví sen“ uvidíte v sobotu 7. března v 17.35 na Primě.


Výstava BYDLENÍ 19. - 22. 3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany

4. 3. 2015

21. ročník specializované výstavy nových projektů bydlení, tradičně spojuje přehled možností pořízení nového bydlení, o kterém uvažuje, i díky tlaku na ceny a dostupnosti způsobů financování, stále více lidí. Cílem výstavy Bydlení je uceleně informovat návštěvníky o nabídce bydlení a služeb především v Praze a Středočeském kraji. Prezentaci svých nejdůležitějších projektů tak předvedou přední developeři a atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře.


Vyhrajte nový Energit!

2. 3. 2015

Oblíbený Energit přichází s novou kolekcí retro plechových krabiček pro všechny sběratele. Nový Energit je zdrojem nové energie, nových zážitků a nových možností. Dobíjí energii okamžitě a bez kompromisu a nyní navíc probudí sběratelské vášně řidičů, cestovatelů i mladých objevitelů. Představuje se ve 3 sběratelských kolekcích. Nový Energit Vás nabije energií, zlepší kondici, povzbudí a otevře nové možnosti.


Pozor na podomní prodej energií. Nejčastěji se Češi setkávají s fiktivní kontrolou faktury

28. 2. 2015

Stále více Čechů se setkává s podomním prodejem elektřiny a plynu. Podle nejnovějšího průzkumu společnosti E.on má zkušenosti s podomním prodejem elektřiny 72% českých spotřebitelů. Samozřejmě že ne vždy se podomní prodej rovná podvodný prodej. Ale jak průzkum dokazuje, obezřetnost vůči podvodnému jednání je rozhodně na místě. Tento článek představuje čtyři základní triky, jichž podomní prodejci při svých jednáních využívají. A také přináší rady, jak se při setkání s takovým podvodníkem zachovat.


Rozúčtování nákladů na vodu a teplo bude přehlednější

20. 2. 2015

Sněmovna minulý týden ve třetím čtení novelu zákona upravující pravidla pro rozúčtování nákladů na teplo a vodu v bytech. Nižší budou například pokuty za zpoždění. Nyní se bude čekat na vyjádření Senátu ČR.


I ohřev vody něco stojí. Jak ušetřit se dozvíte na veletrhu For therm.

19. 2. 2015

Přestože mnoho českých domácností šetří na topení, většina z nich zapomíná šetřit na ohřevu vody. Mnozí považují ohřev vody za zanedbatelný náklad. Málokdo si ale uvědomí, že čtyřčlenná rodina ročně spotřebuje v průměru 73 kubíků vody (50 litrů denně na osobu), jejíž ohřátí může stát až desetitisíce. Při výběru ohřevu vody je proto důležité pečlivě zvážit ekonomické hledisko jednotlivých řešení. Nové, vylepšené technologie představí čeští i zahraniční výrobci na veletrhu FOR THERM v době od 15. až 19. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na souběžné konferenci vystoupí specialisté na vytápění, vzduchotechniku, komínové systémy a alternativní zdroje energií.


Nové dveře do interiéru nyní pořídíte výhodněji - dopřejte svému domovu nový look!

16. 2. 2015

Dveře jsou důležitou, ale stále poměrně často podceňovanou součástí našeho domova. Není výjimkou, když je stále ještě máme původní. Jejich vzhled, materiál i funkčnost však po letech intenzivního používání současným nárokům nevyhovují. Nyní společnost Sapeli nabízí dvě akce, díky nímž si můžeme nové dveře pořídit levněji. Jak by se vám například líbilo, kdybyste své staré dveře mohli nejprve výhodně prodat? Ani to ještě není všechno. Získat zajímavý finanční bonus vám pomůže třeba i jen fotografie vašich starých dveří.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007