Za inspirací na DŮM 2008 | Aktuálně | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Aktuálně » Článek

Za inspirací na DŮM 2008

7. 8. 2008
V srpnu bude areál výstaviště v Lounech opět patřit stavebníkům. Stalo se dobrou tradicí, že se zde v tomto měsíci koná velký stavební veletrh DŮM 2008. Výstava přinese návštěvníkům řadu zajímavých námětů jak pořídit, vybavit, zlepšit či zkrášlit bydlení. Výstava proběhne od pátku 29. srpna na výstavišti v Lounech a potrvá tři dny, do neděle 31. srpna.

DŮM 2008 se blíží

Co nabízí současný trh s nábytkem, jaké si můžete zařídit podlahy, schodiště, dveře, okna, jak je zateplit, jakou stínící technikou je lze opatřit, či jakými doplňky bydlení zdokonalit, o tom všem získáte přehled v Lounech. Seznámit se tu můžete například i s moderními pomocníky při úklidu. Chybět nebude ani nabídka nového bydlení prezentovaná realitními společnostmi. I když většina z nás ještě nepřemýšlí o topné sezóně, právě teď je nejvyšší čas začít se zajímat, zda lze získávat teplo efektivněji a levněji.

Výstava „DŮM“ se stala tradiční událostí v oboru stavebnictví. Za dobu své existence se vyprofiloval v ucelenou přehlídku stavebních oborů i oborů souvisejících a zařadil se mezi prestižní regionální výstavní akce. Výstava patří k největším, které se v Lounech pořádají. Každým rokem ji navštíví na 25 000 lidí. Novinky hlavně ze stavebnictví zde představují více než dvě stovky vystavovatelů. Vedle stavebních materiálů si lidé mohou vybrat například moderní zabezpečovací systémy, nábytek nebo si nechat udělat projekt zahrady…


publikováno: 7. 8. 2008, v rubrice Aktuálně
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Aktuálně:

Další články v rubrice Aktuálně:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007