Další ročník celostátní odborné konference Regenerace bytového fondu a staveb občanské vybavenosti | Družstva a SVJ | Bydlet v panelu

Další ročník celostátní odborné konference Regenerace bytového fondu a staveb občanské vybavenosti

18. 10. 2013

Letošní již IX. ročník celostátní odborné konference Regenerace bytového fondu a staveb občanské vybavenosti se koná 12. a 13. 11.2013 v Hrad­ci Králové. Konference se uskuteční v době, kdy jsou již v platnosti nové legislativní požadavky na tepelně technické a energetické vlastnosti budov definované „zákonem č. 406/2000 Sb. ve znění další úprav a vyhl. č. 78/2013 Sb.“.

Konference se bude zabývat podmínkami rekonstrukcí, které usilují o získání pasivního standardu u budov bytové i občanské vybavenosti. Dalšími tématy bude program Nová Zelená či problematika rekonstrukcí objektů zasažených povodněmi pozornost.

Součástí výstavních prostor konference bude i prezentace firem dodávajících vhodné certifikované materiály a systémy, stejně jako poradenské středisko, kde se vlastníci objektů mohou bezplatně poradit a svůj záměr prodiskutovat s přítomnými specialisty.

Více informací včetně důležitých termínů a možnostech prezentace získáte na internetových stránkách www.regenerace­bytovehofondu­.cz nebo u organizačního garanta p. Bezoušky na tel. +420776103540.

Zdroj: www.regenerace­bytovehofondu­.cz/?…


publikováno: 18. 10. 2013, v rubrice Družstva a SVJ
Štítky: BD a SVJ, bydlení, zelená úsporám

Nejčtenější články v rubrice Družstva a SVJ:

Další články v rubrice Družstva a SVJ:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007