Modrá pyramida snižuje úrokovou sazbu Hypoúvěrů
S platností od 26. dubna snižuje Modrá pyramida úrokovou sazbu Hypoúvěrů GARANT a Hypoúvěrů se splatností do 25 let (včetně) o 0,06 %. Hypoúvěr s touto splatností, který je nejčastěji využíván, klient získá s úrokovou sazbou již 4,99 % p.a., a to bez počáteční akontace a za předpokladu, že ho bude splácet prostřednictvím Modrého konta nebo jiného osobního běžného účtu vedeného v Komerční bance. Ti, kteří tak neučiní, budou mít úrokovou sazbu o 0,2 % vyšší. V případě, že klient bude mít již naspořeno alespoň 35 % cílové částky, bude jeho sazba pouze 4,69%. Za stejných podmínek a se stejnou úrokovou sazbou bude poskytován i Hypoúvěr GARANT, neboť Modrá pyramida vychází vstříc těm klientům, kteří chtějí mít jistotu stálé měsíční splátky po celou dobu trvání úvěru, tedy 20 let (10 let ve fázi překlenovacího úvěru + 10 let ve fázi přiděleného úvěru).
Výhodně i u Hypoúvěru GARANT 100 a Hypoúvěru 100
Modrá pyramida i nadále poskytuje úvěry s LTV do 100 % (do 100 % tržní ceny nemovitosti) a také u těchto úvěrů snižuje úrokovou sazbu – a to u Hypoúvěru GARANT 100 a Hypoúvěru 100 se splatností 25 a méně let na 5,69 % p.a.
Hypoúvěr lze využít na financování koupě či stavby bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci. Ke všem úvěrům nabízí Modrá pyramida výhodné Rizikové životní pojištění Pyramida, které kryje všechna základní rizika: úmrtí, ztrátu soběstačnosti a ztrátu zaměstnání.
Modrá pyramida
Modrá pyramida je dynamickou stavební spořitelnou, která se vyprofilovala jako expert na stavební spoření a financování bydlení a tomu odpovídá kvalita služeb i rozsah nabídky bankovních a pojišťovacích produktů
K 31. 12. 2009 dosáhly úspory klientů 67,1 mld. Kč, objem úvěrů 45,6 mld. Kč. Za rok 2009 poskytla Modrá pyramida 15 986 úvěrů v objemu 10,4 mld. Kč a uzavřela 187 945 smluv o stavebním spoření.
Více než 1 530 poradců Modré pyramidy poskytuje klientský servis ve 262 prodejních místech po celé České republice. 100% akcionářem Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. je Komerční banka, a.s.
Modrá pyramida pětkrát za sebou získala ocenění „Stavební spořitelna roku“.
Nejčtenější články v rubrice Finance:
- Blesková rezervace nemovitosti s kreditní kartou
- Hypoúvěr Modré pyramidy s akční slevou 0,25 % p.a.
- Modrá pyramida získala opět titul „Stavební spořitelna roku 2008“







