Hledáte restauraci v Kunraticích? Zkuste tu u studentských kolejí | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Článek

Hledáte restauraci v Kunraticích? Zkuste tu u studentských kolejí

27. 9. 2019

Určitě se vám někdy stalo, že jste se chtěli dobře najíst a hledali jste restauraci, kde vás dobře pohostí a dají vám najíst. Bohužel často se stává, že v okolí žádnou dobrou restauraci nenajdete. Tak tomu bylo donedávna i v Kunraticích, než se tam otevřela nová moderní restaurace blízko studentských kolejí.

Restaurace na Praze 4

I když Restaurant Buddies sídlí blízko studentských kolejí, rozhodně není pouze pro studenty. Pochutná si zde každý, kdo miluje dobré jídlo a pití. V Kunraticích moc dobrých restaurací nenajdete a ty, kde umí pizzu jako v Itálii už vůbec ne. Ale v Buddies, restaurantu, který otevřel před nedlouhou dobou, umí jak českou kuchyni, tak italskou.

Moderní prostředí a venkovní zahrádka

Restaurant je nový a v moderním stylu, není tu nic navíc a interiér působí minimalisticky. Obsluha je milá a prostředí je přátelské, proto se prostor hodí na pořádání oslav, večírků nebo jen na posezení s přáteli. Každý den je sestaveno nové aktuální menu, které reflektuje sezonní potraviny. Proto si můžete každý den pochutnat na výborném jídle a za příznivou cenu. Pro rezervaci prostoru nebo pro větší počet lidí neváhejte kontaktovat personál, se vším vám poradí.

Přijďte do restaurace pro chuťový zážitek

Poslední dobou je trendem moderní gastronomie, kdy se do restaurací nechodí pouze najíst, ale i za chuťovým zážitkem. V Buddies můžete ochutnat i netradiční pokrmy, které vám opět rozšíří vaše gastronomické obzory. Pochutnáte si zde samozřejmě i na české klasice, kterou kuchaři umí vařit opravdu precizně. Tak co, kdy zavítáte do restaurantu v Kunraticích?


publikováno: 27. 9. 2019
Štítky:

Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007