II. Váš názor: Chybí nám úložný prostor | Hledáte změnu? | Bydlet v panelu

II. Váš názor: Chybí nám úložný prostor

13. 2. 2010

Pan Hynek žije v tomto typu bytu již pět let. I když předtím s přítelkyní bydleli ve starém domě s velkými pokoji, zvykli si zde. Protože nemají chalupu, kam by mohli odvážet sezónní věci, jejich hlavním požadavkem by bylo získat v tomto bytě více úložného prostoru. Také by ocenili, pokud by bylo možné mít vstup do ložnice samostatně z předsíně. Kuchyni by si přáli společnou s obývacím prostorem.

Připomeňme si informace o bytu:

Tento třípokojový panelový byt, který jsme si představili pod titulkem II. Byt 3+1, nepatří z pohledu svých uživatelů k nejšťastnějším. Dveře do prvního pokoje se nachází v bezprostřední blízkosti vstupu do bytu. Naopak předností je, že je to jediný pokoj, který má přímý vstup a není průchozí.

V koupelně je zásluhou neobvyklého výklenku o trochu více místa, které je možné využít pro umístění pračky, která jinak v koupelně většinou všude překáží. Právě kvůli výklenku ale není možný obvyklý přístup boční chodbičkou, jak je obvyklé u podobného a obvyklejšího typu bytu. Do kuchyně tedy lze vstoupit buď průchodem přes koupelnu, nebo přes obývací pokoj.

Čtvery dveře v obývacím pokoji a jejich rozmístění velmi omezuje možnosti rozmístění vybavení. Jedny z dveří vedou do ložnice a je to jediný vstup. Například při společnosti v obývacím pokoji nemá člen rodiny z ložnice žádnou možnost, jak například navštívit toaletu nebo kuchyni, než přes společný obývací pokoj.

Partnerem soutěže je společnosti Kouba INTERIER, s.r.o., www.kouba-interier.cz


publikováno: 13. 2. 2010, v rubrice Hledáte změnu?
Štítky: nová dispozice bytu, úložné prostory

Nejčtenější články v rubrice Hledáte změnu?:

Další články v rubrice Hledáte změnu?:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007