Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér

Provance nebo retro? Vyberte si osobitý styl ložnice

29. 5. 2016

Styly v ložnici se dnes velmi často prolínají a není proto třeba dodržet striktně jeden z nich. Nabízí se tak široké možnosti pro inspiraci. Vyberte si svůj design, který se vám líbí, realizace ložnice je jen ve vašich rukou a některé styly přímo vybízejí ke kombinaci s jinými.


Soutěž s LidskáSíla.cz o jarní úklid. Nově i v Brně!

22. 5. 2016

Jaro je v plném proudu, pusťte si jej i do bytu! Proč? Určitě uznáte, že byt nebo dům vonící čistotou a čerstvým vzduchem zpříjemní každou chvíli strávenou uvnitř. Velky úklid ale není jen o obtěžujících činnostech a stresu. Profesionálové z pražské úklidové agentury LidskáSíla.cz vám poradí, jak si takový velký jarní „detox“ domova zpříjemnit.


Sklepy jsou nezabezpečené. Lidé drahá kola parkují doma v bytě.

20. 5. 2016

Krádeže kol jsou mezi zloději na denním pořádku. Například vloni řešila policie přes sedm tisíc krádeží jízdních kol a celková škoda se vyšplhala téměř na 123 miliony korun. Lidé si pořizují stále dražší kola a sklepy pro ně již nejsou vhodným parkováním. Proto si stále více lidí nosí kolo do bytu, který mají dobře zabezpečený.


Tělocvična v pokoji, jak na to?

9. 5. 2016

Nemusíte děti hlásit do desítky nákladných kroužků ani je vozit do tělocvičny. K pohybu je může motivovat i promyšleně zařízený dětský pokoj. Máme pro vás pár vychytávek, které do něj pořídit. Nejsou drahé, fungují i do omezených prostor a skvěle se vám budou hodit pokaždé, když z jakéhokoliv důvodu nebude možné jít s dětmi ven.


Vše o plovoucích podlahách

29. 4. 2016

Dříve se výraz „plovoucí podlaha“ velmi často nesprávně používal jako synonymum k laminátovým krytinám. Plovoucí podlaha však více než samotný materiál vyjadřuje způsob instalace k podkladu. Základní podstata je opravdu jednoduchá, u pokládky plovoucím způsobem podlahová krytina není připevněna k podkladu (podlaze ani stěnám), tedy přilepena celoplošně či přišroubována k podkladovému roštu nebo na polštáře, ale tzv. „plave“ na podlaze.


Soutěžte o multifunkčního pomocníka od společnosti Legrand

28. 4. 2016

Každý z nás potřebuje občas „nastartovat“ a udělat změny ve svém životě. Řekneme Vám jak na to! Řada ovládacích přístrojů Valena Life od společnosti Legrand vybízí k „novému nastartování života“, vnáší do segmentu vypínačů a zásuvek svěží vítr v podobě nového, variabilního designu a přináší spoustu nových funkcí, které zaručeně oceníte.


Ozdobte svůj byt motivem magnolie

26. 4. 2016

Jak poznáte, že jaro už je konečně tady? No přece podle stromů a keřů oděných do zbrusu nového šatu z barevných květů! Jako jedny z prvních rozkvétají překrásné magnolie, které sice mají původ v exotických krajinách Asie a Jižní Ameriky, ale jsou nepřehlédnutelnou ozdobou i v našich parcích a zahradách. Věděli jste, že jejich nádhernými květy a listy můžete zkrášlit i svůj interiér, a obdivovat je tak po celý rok?


Recyklace je in! Vybavte si interiér za pár korun

3. 4. 2016

Zařizujete nebo dekorujete vaši domácnost? Máme pro vás několik jedinečných nápadů na výzdobu, která vás nepřijde na majlant. Budete potřebovat pár šikovných rukou a spoustu fantazie.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007