Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér

Tipy na jarní úklid

24. 3. 2016

Jaro je tady a s ním i velký jarní úklid, v rámci kterého se domácnosti zbavují všeho nepotřebného, starého a nefunkčního. Každoročně tak vzniká obrovské množství odpadu, jehož nevhodná likvidace zatěžuje životní prostředí. Proto je důležité vědět, jak s odpadem efektivně nakládat a jak ho třídit. Co například smíme dát do popelnic na směsný komunální odpad, co je třeba vytřídit do barevných kontejnerů nebo nechat odvézt na specializovaná sběrná místa. Tento přehled vám ulehčí proces třídění odpadu.


Odstíny Colours of Nature přicházejí na trh ve zcela novém kabátě

17. 3. 2016

Odstíny Colours of Nature – Barvy inspirované přírodou v podobě čtyř hlavních prvků přírody – vody, země, písku a lesa, uvedla společnost Henkel na trh v roce 2009. Za tu dobu si u koncových zákazníků, architektů, realizačních firem i distributorů stavebních materiálů získaly výborné jméno. A aby si svou vynikající pověst i nadále udržely, přicházejí odstíny Colours of Nature letos v inovované podobě.


Nábytek bez otisků prstů? Jde to

13. 3. 2016

Zanechané otisky prstů nedělají vrásky pouze kriminálníkům, kteří se bojí, že kvůli nim bude jejich zločin odhalen. Nevzhledné šmouhy, které mohou zůstat na nábytkových površích i po tom nejletmějším dotyku, totiž dovedou spolehlivě pokazit dojem i z jinak dokonale vypadajícího nábytku. Díky novodobým technologiím však nyní můžete mít na svém nábytku povrchy, které dovedou otisky prstů a šmouhy úspěšně eliminovat.


Dokonalé hladké stěny s novými sádrovými stěrkami

11. 3. 2016

Vápenocementové štukové omítky představovaly dříve standard v provedení stěn či stropů v interiéru. Vápenný štuk však nemůže konkurovat příjemnému mikroklimatu pokoje s hladkými a odolnými povrchy s novými finálními sádrovými stěrkami Ceresit.


Než koupíte parní generátor: tipy jak poznat ten kvalitní

7. 3. 2016

Parní generátor je žehlení nové generace. Jedná se o vysoce výkonné žehlící systémy, které jsou schopné vygenerovat velké množství páry. Čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení. Parní generátor vytvoří až 6× více páry než běžná žehlička a nejnovější typy parních stanic pracují s tlakem páry až 6,5 barů.


Získejte více úložného prostoru aneb vychytávky do interiéru

5. 3. 2016

Bydlíte v menším bytě nebo čekáte přírůstek do rodiny a už takhle se vám nedaří všechen majetek vměstnat do prostoru? Máme pro vás několik tipů, jak vkusně rozšířit úložný prostor a zároveň mít vše pohromadě.


Jak zvládnout generální úklid?

13. 2. 2016

Jarní úklid se pomalu blíží a jen pouhé pomyšlení na něj v nás vyvolává negativní myšlenky. Není také divu, po většinu času se nejedná o nejlepší způsob, jak strávit den. Nikdo z nás se mu ale nevyhne. S našimi tipy to však i letos hravě zvládnete.


Designové radiátory oživí váš byt

10. 2. 2016

Jen těžko bychom se v našich klimatických podmínkách obešli bez zdroje tepla. Správná volba otopného tělesa je tedy dosti podstatná. V současné době však již nevybíráme jen vhodnou velikost radiátoru, můžeme volit mezi různými materiály, barvou, tvarem či konstrukcí. Záleží na prostorových možnostech bydlení a osobním vkusu. Navíc při pořízení moderního topení ušetříte i na nákladech na vytápění.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007