Centrum podlah Olomouc | Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Článek

Centrum podlah Olomouc

13. 11. 2019

Chystáte se na výměnu podlah nebo koberců ve svém domě, ale zatím váháte, kde pořídit nové za rozumnou cenu? A už jste byli v JeHla Centru podlah a koberců Olomouc? Tam najdete nejen stovku druhů podlah a podlahových krytin, ale i kvalitní koberce z různých druhů materiálu a velikostí. Vyberte si od zahraničních nebo dodavatelů svoji novou podlahu nebo koberec.

JeHla – podlahy Olomouc

Pořiďte si kvalitní podlahu od českých výrobců, kteří zaštiťují kvalitu výrobků svým jménem. Nebo si vyberte ze stovek druhů podlah a koberců od zahraničních dodavatelů, ve vašem výběru se představivosti meze nekladou. V našich podlahových centrech v Šumperku a Olomouci se kloubí kvalita s přijatelnou cenou, kterou dozajista ocení každý zákazník. Každý měsíc se také můžete těšit na akční nabídky nebo slevy, které najdete vždy na našich webových stránkách.

V Centru podlah Olomouc si vyberete tu pravou podlahovou krytinu nebo koberec. A že se v tom vůbec nevyznáte? Nevadí, v našich centrech pracují odborníci na slovo vzatí, kteří vám vysvětlí výhody a nevýhody každé krytiny a pomohou s tím správným výběrem do vašeho domu. 

Není nic jednoduššího než se o naší široké nabídce přesvědčit sám/a. Naše prodejna podlah v Olomouci sídlí na adrese Horní Lán, Kafkova 1343/4. Tam už si vyberete, nebo si v klidu vychutnáte kafe a necháte se inspirovat našimi podlahovými krytinami a koberci.

Už přes 18 let se v JeHle staráme od dovoz těch nejlepších podlahových krytin a koberců. Náš sortiment se skládá ze stovek druhů krytin a koberců jak ze zahraničí, tak od tuzemských výrobců. Stačí si vybrat podlahu přesně vám na míru. S tím vším vám poradí naši vyškolení profesionálové, kteří podlahám a kobercům parádně rozumí. Běžně také spolupracujeme s architekty a bytovými designéry, jejichž služby můžete také k vaší plné spokojenosti využít. Mimo prodeje a zákaznického servisu nabízíme také odborné zaměření podlahových krytin na zakázku a naši podlaháři spolehlivě zrealizují také její pokládku. Kvalitně a bez zpoždění.


publikováno: 13. 11. 2019, v rubrice Interiér
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Interiér:

Další články v rubrice Interiér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007