Od návrhu po realizaci | Koupelna | Bydlet v panelu

Od návrhu po realizaci

10. 8. 2008
Chystáte se rekonstruovat koupelnu a vybíráte studio, které by bylo schopné ji zajistit od projektu až po realizaci? "Klient od klienta se liší ve svých požadavcích a nárocích, pokaždé pracujeme s jiným prostorem a jinými finančními možnostmi. Navíc je důležité, abyste si s klientem „sedli“ i po lidské stránce. Naší snahou je, aby klient odcházel s pocitem, že jsme se pokusili pro něj udělat maximum," říká majitel koupelnového centra Kozak Bath & Interior Lubomír Kozák.

Koupelnové centru Kozak Bath & Interior nabízí nespočet inspirací pro vaši novou koupelnu. Jak se krůček po krůčku promění váš sen ve skutečnost, v rozhovoru prozradil majitel koupelnového centra Kozak Bath & Interior Lubomír Kozák.

Jak probíhá celý postup od tvorby návrhu až po samotnou realizaci?

Během několika jednání s klientem vybereme položky, které budou pro jejich koupelnu použity. Klient odsouhlasí vizualizaci a prováděcí dokumentaci a pak přichází na řadu vlastní realizace montážních prací.

Co je důležité při výběru vany a sprchového koutu? Umíte si poradit s jakýmkoli prostorem?

Myslím, že je důležité, aby vana i sprchový kout jako nosné prvky koupelny byly především vhodně dispozičně umístěny. S výběrem není dnes opravdu problém, nabídka je široká. Dá se ale říci, že méně je více, mám tím na mysli, že je lepší například do malé koupelny raději dle potřeby klienta zvolit pohodlnou prostornou vanu, nebo sprchový kout, než se snažit umístit do koupelny obojí. Samozřejmě se nabízí také možnost zvolit vanu, ve které se i pohodlně osprchujete. Pokud se týká atypických řešení koupelen, troufám si říci, že patříme mezi firmy, které se opravdu nebojí netradičních řešení.

Proč jste vsadil na výrobky značky Ravak?

Ravak má obecně vše, co má dobrý výrobce mít – dobré produkty, pozici na trhu, zákaznický servis, dobrou obchodní politiku a účinný marketing, ekonomickou sílu, tradici a perspektivu. Samozřejmě že nemalou roli hrají i velmi dobré osobní vztahy s vedením firmy.

S tím určitě souvisí i vybudování Klientského centra Ravak, které jste ve svém koupelnovém centru nedávno otevřel. Co tento krok přinese zákazníkům?

Klientské centrum Ravak znamená posílení pozice naší firmy i ve středním cenovém segmentu, zákazník má možnost výběru v celém cenovém rozpětí. Samozřejmě i developeři mají rádi, když mají možnost řešit své projekty s jednou vzorkovnou, která prezentuje výrobky ve všech cenových skupinách. Hlavní rozdíl mezi společností Ravak a ostatními výrobci spatřuji v tom, že se Ravak snaží najít svými výrobky řešení opravdu pro každého potenciálního klienta, a proto jsme se rozhodli část našich obchodních ploch věnovat pouze jeho výrobkům.

Připravujete s firmou Ravak nějakou společnou akci?

V současné době probíhá akce na koupelnové sety BeHappy V a S, které si u nás mohou zákazníci zakoupit s pětadvaceti­procentní slevou. Oba sety, s vanou se zástěnou i se sprchovým koutem, jsou k vidění u nás ve vzorkovně.

Více informací o koupelnovém centru Kozak Bath & Interior a Klientském centru Ravak na webové stránce www.lkozak.cz.


publikováno: 10. 8. 2008, v rubrice Koupelna
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koupelna:

Další články v rubrice Koupelna:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007