Požadujete toaletu dokonale čistě bílou? | Koupelna | Bydlet v panelu

Požadujete toaletu dokonale čistě bílou?

4. 8. 2008
Hygiena na toaletě patří mezi naše priority. Na pomoc si zveme řadu čisticích prostředků. Ne vždy ale dokáží odvést tak dokonalou službu, jakou bychom si představovali. Zejména ve chvílích, kdy naše pečlivost z nejrůznějších důvodů na chvíli poleví, se nám zářivě čistá toaleta začne vzdalovat. Návrat k původní dokonalosti nás najednou stojí mnoho úsilí a ani pak nemusíme být vždy s výsledkem zcela spokojeni.

Pro vysoké požadavky

Znáte značku WC NET? Možná nepatří mezi nejznámější, ale svými účinky si právem vysloužila dovětek – specialista pro toaletu.

Značka WC NET vyvinula řadu výrobků pro péči o toalety a koupelny, kompletně řešící problémy, které se v těchto nejmenších místnostech mohou objevovat. Tyto přípravky byly speciálně vyvinuty na čištění, dezinfekci a odstraňování vodního kamene v kombinaci s vonnými esencemi, které prostor nadlouho a příjemně provoní. Prostředky WC NET čistí a bělí záchodové mísy, ničí bakterie a odstraňují vodní kámen s nejvyšší možnou mírou dosažitelné účinnosti. Mezi přípravky WC NET patři i gelové přívěsky do toalet, čističe odpadů a tablety do toaletní nádržky s modrým efektem.

Úklid toalet bez námahy

Pro ty, kteří už nechtějí trávit čas úklidem toalet a udržením těchto místnůstek stále dokonale čistých, jsme připravili soutěž o výrobky z řady WC Net Energy a WC Net Energy bělicí.

Klasická řada Energy je určena především k odstranění vodního kamene, a to i pod hladinou vody, nová řada Energy bělicí vaši toaletu nejen perfektně vyčistí, ale zároveň ji zanechá zářivě bílou. V každé řadě najdete hned tři výrobky, se kterými udržet toaletu perfektně čistou je hračka. Jsou to:

  • aktivní prášek, který jednoduše vsypete do toaletní mísy a on již vše zařídí za vás
  • aktivní přívěsek, který při každém spláchnutí uvolňuje enzymy, které čistí toaletu a odstraňují z ní organické nečistoty, a to i pod okrajem mísy a mezi jednotlivými spláchnutími
  • power gel, extra silný čisič, který díky svému hustému složení z povrchu mísy nestéká a pronikne i do těch nejhůře dostupných míst toalety

publikováno: 4. 8. 2008, v rubrice Koupelna
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koupelna:

Další články v rubrice Koupelna:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007