I mozek si zaslouží posilovat! | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

I mozek si zaslouží posilovat!

10. 12. 2012
Soutěž byla ukončena.

Šamanismus a věda? A dokonce ve vzájemné spolupráci? Ano, čtete dobře! A pokud se podle toho i zařídíte, bude to, jako byste poslali svůj mozek do posilovny.

Co mají společného šamanismus a neurověda? Obojí přispívá k fyzické i duševní pohodě, k bystrému úsudku, duchovnímu uvědomění, k lepším vztahům, vyšší kvalitě života a větší schopnosti stát se úspěšným a užitečným. A tím výčet výhod zdaleka nekončí. Kniha dr. Davida Perlmuttera, neurovědce a neurologa s klinickou praxí, a lékařského antropologa a šamana dr. Alberta Villolda Posilovna pro mozek slučuje hluboké šamanské poznání s nejnovějšími poznatky moderní vědy. Cožpak se ale tyhle dvě věci dají vyslovovat jedním dechem? Rozhodně ano! Ve skutečnosti jsou ze stejného těsta – připomínají nitky, které drží pohromadě tkanivo lidských dějin a vývoje člověka. Co takhle naučit se obě metody propojit, a tak si obnovit zdraví a osvobodit se od ničivých pocitů, jako jsou zloba a strach?

Soutěžte s námi!

Soutěžní otázka:

Co spojuje nová kniha dr. Davida Perlmuttera a dr. Alberta Villolda Posilovna pro mozek?


Pro pět výherců máme připravených pět knih Posilovna pro mozek. Své odpovědi posílejte na soutez@trendyby­dleni.cz s označením „Mozek“ do 20. 12. 2012.


publikováno: 10. 12. 2012, v rubrice Koktejl
Štítky: knihy, kultura, zdraví, životní styl

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007