Nenechte si ujít Thailand show | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Nenechte si ujít Thailand show

3. 9. 2012

První veletrh thajského designu a lifestylu v České republice, Thailand show 2012, se uskuteční v Praze ve dnech 13. až 16. září v rámci veletrhu Tendence (areál Výstaviště Praha Holešovice). Na přehlídce thajských výrobků, které spojuje jedinečný design a precizní řemeslné zpracování za použití exotických materiálů a kvalitních surovin, se bude prezentovat více než 60 thajských firem.

Veletrh bude zaměřen na dárky, dekorativní předměty a rukodělky, nábytek a bytové doplňky z exotických materiálů, bytový textil a textilní dekorace, domácí a kuchyňské potřeby, umělé květiny či rostliny a vonné směsi, módu, módní doplňky a šperky, produkty pro zdraví, krásu, wellness, potraviny a nápoje a hračky. Thailand show 2012 se uskuteční ve dnech 13. až 16. září v rámci 17. ročníku veletrhu Tendence, který se koná v areálu Výstaviště v Praze – Holešovicích. Konkrétně v sekci levého křídla Průmyslového paláce. Otevřeno bude denně od 10 do 18 hodin, v neděli do 16 hodin. Pro obchodní partnery jsou určeny první dva dny veletrhu, pro širokou veřejnost víkendové dny. Součástí Thailand show 2012 je bohatý doprovodný program, jehož cílem je představení Thajska a thajského životního stylu. Přehlídky a vystoupení budou probíhat od čtvrtka 13. září do soboty 15. září od 10 do 18 hodin. A na co se mohou návštěvníci konkrétně těšit?

Thajská kulinární show a ochutnávky thajských jídel Populární thajští kuchaři budou připravovat thajské pokrmy z autentických ingrediencí přímo před návštěvníky, předvedou postupy přípravy známých tradičních exotických jídel, např. kyselé pálivé polévky s krevetemi Tom Yum Goong, smažených nudlí Pad Thai a mnoha dalších.

Prezentace thajských masáží a lázní Thajské masáže a wellness jsou v posledních letech velmi populární, a to nejen v České republice, ale i po celém světě. Profesionální thajští terapeuti a maséři a předvedou tradiční masáže a wellness, známé z center thajských masáží jako Sabai či Tawan apod.

Představení thajské kultury –  tradiční umění thajských klasických tanců na jevišti Thajskou kulturu a životní styl mohou návštěvníci poznat prostřednictvím tradičního umění, thajských klasických tanců. Budou mít tak jedinečnou příležitost zažít jednu z nejkrásnějších a nejbohatších kulturně-historických tradic Thajska.

Thajský box Thajský box neboli Muay Thai je světově proslulým bojovým uměním. Vzrušující podívanou připraví pro návštěvníky veletrhu Khomsan Phiphitsala a jeho tým profesionálních boxerů.

Přehlídka thajských lifestylových produktů Pestrá expozice thajských výrobků na téma “Lifestyle & Design”. Jedinečná příležitost pro obchodníky a širokou veřejnost prohlédnout si a vyzkoušet thajské produkty.

Více informací naleznete na www.thailandshow2012­.cz


publikováno: 3. 9. 2012, v rubrice Koktejl
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007