Nová vůně pro muže | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Nová vůně pro muže

02. 10. 2010

Vše začalo se Zegna Colonia, s parfémem odhalujícím „sladký italský život“, podobajícím se prosluněnému bezstarostnému dni. Ale to byl pouze začátek… přímo v srdci této první kolekce přišlo osudné probuzení smyslů: setkaly se zde dva naprosto odlišné materiály, zrodila se nezastavitelná přitažlivost protikladů. Pohlazení kašmíru na třpytu neopracované břidlice, to je Zegna Forte

Složení

Historie vyhlášeného svádění, prudká a vibrující: Zegna Forte ukazuje hranici, kde se střetávají dva světy. První, jiskřivé tóny doplňují růžová zrnka pepře a zázvor, spolu s citrusovým nádechem citronů a grapefruitu odkazuje vůně ke skvělé italské Eau-de-Cologne. Vedle zmíněných, hlavních složek je zde cítit melodie ambrového dřeva nesoucí se v moderním duchu a lístky světlého tabáku mísící se sladkou příchutí medu. Je to unikátní harmonie okořeněná tonka boby, které dávají parfému jeho mužnou smyslnost.

Hlava: citron, zázvor, grapefruit

Srdce: levandule, tonka boby, vanilka

Základ: světlý tabák, med, ambrové dřevo

Flakón

Elipsoidní flakón odráží charakteristickou eleganci značky Ermenegildo Zegna a jím prostupující kontrastní světlo vybízí k mysteriózní hře: elegantní přechody šedé tu odhalují neodolatelné kouzlo soumraku. Parfém už na první pohled prozrazuje magnetickou sílu, která proniká Zegna Forte a mužem, který ho nosí.

Doplňující informace

Tato intenzivní svůdná síla Zegna Forte eau de toilette je dostupná v 50 ml a 100 ml baleních.

Ermenegildo Zegna Forte (50 ml) 1490 Kč / 47 EUR

Ermenegildo Zegna Forte (100 ml) 1990 Kč / 68 EUR






publikováno: 02. 10. 2010, v rubrice Koktejl
Štítky: kosmetika, móda a styl, osobní péče, trendy,

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007