Royal Gloss od RIMMEL London - svůdnější i chutnější | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Royal Gloss od RIMMEL London - svůdnější i chutnější

19. 7. 2009

RIMMEL London představuje novou verzi lesků Sweet Jelly, které se těší velké oblibě. Nyní jsou ještě chutnější a šťavnatější. Mají neodolatelně ovocnou chuť, příjemnou vůni a nové jméno. Nové lesky na rty Royal Gloss od RIMMEL London dodají vašemu úsměvu zářivý lesk a ovocné příchutě se postarají o sladkou chuť a vůni.

Šťavnaté lesky s neodolatelnou příchutí

Chcete potěšení bez pocitu viny? Dopřejte vašim rtům sladkou rozkoš! Nejen, že vaše rty budou díky leskům Royal Gloss od RIMMEL London skvěle vypadat, ale také skvěle chutnat. Paleta zářivých lesků na rty se inspiruje slaďoučkou chutí cukrové polevy, sušenek, ovocných bonbónů a lízátek. Vyberte si jednu ze čtyř lahodných ovocných chutí a užijte si to potěšení! Vaše rty budou k nakousnutí!

Důležité je volit přípravky, které vaše rty nejen zkrášlí, ale také je vyživí. Lesky Royal Gloss od RIMMEL London obsahují super ovocné extrakty obohacené o protein obsahující organické sójové mléko, jež rtům poskytne potřebnou ochranu a péči. Zvláčňující komplex mateří kašičky a  vitamínů A, C a E dokonale hydratuje, hluboce vyživuje a zjemňuje rty. Jedinečný polotransparentní gelový základ vytváří tónovanou a super lesklou barvu a nelepivá textura zajistí příjemný pocit hebkosti.

Výživné lesky Royal Gloss mají inovativní design. Lesky jsou ukryty v praktické tubě s přesným aplikátorem, s nímž nanesete barvu přímo na rty. Víčko je ve stejné barvě jako samotný barevný odstín lesku a na obalu nyní najdeme korunku – symbol Londýna a značky RIMMEL London. Tubička navíc obsahuje větší množství tohoto sladkého potěšení – 14 ml. Dopřejte si tedy více slasti za méně peněz!

Orientační maloobchodní cena: 99 Kč


publikováno: 19. 7. 2009, v rubrice Koktejl
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007