Velký krok stranou | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Velký krok stranou

31. 7. 2009

Další skvělý nápad od Prittu přináší novinka Pritt Refill Roller PRO s komfortní boční aplikací. Na korekční rollery, které nám pomáhají při opravách chyb v kanceláři nebo doma, jsme si už zvykli. Doposud ovšem byla aplikace pouze přímá, tj. zatlačili jste shora na roller a tahem jste opravovali. I když mnohým lidem tento způsob vyhovoval, našli se i tací, kteří si na něj nemohli zvyknout. Bylo to zejména zapříčiněno způsobem naklonění, který je nepřirozený. Člověk v našich zeměpisných šířkách píšící zleva doprava by uvítal právě jednoduchý tah tímto směrem. Proto Pritt Refill Roller PRO umožňuje boční aplikací opravovat snadněji a pohodlněji.

Vyhoví každému

Pritt Refill Roller PRO obsahuje 14 m korekční pásky a to už je něco opravených chyb. A kdyby ani to nestačilo, stačí jednoduše vyměnit kazetu. Navíc tato novinka umožňuje použití jak nových kazet, tak klasických a proto vyhoví potřebám všech.

Značka Pritt pomáhá hendikepovaným sportovcům

Tento rok věnovala téměř 240 000 Kč Sportovnímu klubu Jedličkova ústavu pro podporu jejich sportovních aktivit a akce Prázdniny nanečisto, která se každoročně stává místem setkání hendikepovaných a zdravých dětí i dospělých. Více na www.pritt.cz, orientační cena 90 Kč.


publikováno: 31. 7. 2009, v rubrice Koktejl
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007