Do prodeje jdou byty na Palmovce a v Pitkovicích | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Do prodeje jdou byty na Palmovce a v Pitkovicích

13. 11. 2015

Od začátku listopadu mohou zájemci nově vybírat ze 103 bytů v luxusní Rezidenci Palmovka v atraktivní pražské čtvrti přímo na stanici metra a ze 40 bytů v projektu Pitkovické zahrady v Praze 10. Byty se již v tuto chvíli staví a dokončeny budou ve druhém pololetí příštího roku.

Rezidence Palmovka nabízí luxusní bydlení přímo u metra v centru dění

Bytový areál Rezidence Palmovka již nyní vyrůstá v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru města jen pár kroků od stanice metra. V originálně architektonicky řešeném objektu s kaskádovitě ustupujícími horními patry je k dispozici 103 bytů od účelně řešených 1+kk po velkorysé 4+kk s rozlehlými terasami. Byty jsou vhodné především pro nadstandardní rodinné bydlení.

Projekt klade důraz na dostatek denního světla, které je do bytů přiváděno velkými hliníkovými francouzskými okny, řada bytů má také oblíbené zimní zahrady. Ceny bytů včetně DPH, příslušenství a luxusního standardu provedení začínají na 2,9 milionu korun. Cena za metr čtvereční vnitřní užitné plochy včetně DPH se pohybuje od 58.700 korun. Projekt je již ve výstavbě, dokončen bude v srpnu příštího roku.

Rezidence Palmovka se nachází podél ulice Vojenova blízko Libeňského zámečku a nově vznikající mariny. Ze stanice metra Palmovka, která je od objektu jen pár kroků, trvá cesta do centra Prahy pouhých osm minut. K hlavním výhodám lokality patří rozvinutá infrastruktura a kompletní občanská vybavenost. Restaurace, obchody a služby, velký hypermarket, pošta, zdravotnická zařízení, mateřské i základní školy a bohaté možnosti kulturního vyžití, to vše mají obyvatelé Rezidence Palmovka v pěším dosahu. Navíc zde vzniká nové obchodní centrum Nová Palmovka.

Pitkovické zahrady – nové byty ve velmi žádané lokalitě u přírodního parku

Bytový areál Pitkovické zahrady sousedí s velice úspěšnou a již dokončenou lokalitou Nové Pitkovice, kde firma již prodala více než 500 bytů a téměř stovku rodinných domů. Do prodeje jde nyní jedna z posledních etap výstavby v této lokalitě jen deset minut od stanice metra Háje a v blízkosti přírodního parku i nákupního centra. Dva čtyřpodlažní viladomy zahrnují byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk v cenách od 2,2 milionu korun včetně DPH, příslušenství a vysokého standardu provedení. Metrové ceny se pohybují od 39.100 korun. Všechny byty mají balkón, terasu nebo předzahrádku. Také byty v Pitkovicích se už staví a dokončeny budou v říjnu příštího roku.

„V průběhu podzimu CENTRAL GROUP přišel postupně na trh s rekordní nabídkou více než 700 bytů v sedmi různých lokalitách Prahy. Snažili jsme se tak vyjít vstříc rekordní poptávce nejen po cenově dostupném novém bydlení v okrajových částech metropole, ale také novému trendu, který sledujeme především v posledních dvou letech, a to růstu zájmu o atraktivnější lokality v širším centru nebo přímo v centru Prahy,“ řekl předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. „Vynikající prodejní výsledky nově uvedených projektů svědčí o tom, že jsme se do poptávky trefili,“ dodal.

Zájem o novinky společnosti CENTRAL GROUP je enormní

V rámci velké podzimní nabídky uvádí CENTRAL GROUP na trh od začátku září postupně více než 700 bytů v rámci nových bytových projektů nebo etap. A o novinky společnosti je mimořádný zájem. Mimořádnou poptávku vyvolaly byty v projektu Rezidence Vltavská vyhlídka v Holešovicích nebo rodinné byty nejnovější etapy úspěšného projektu Letňanské zahrady. Výborně se prodávají také rodinné domy v lokalitě Pražská čtvrť v Brandýse nad Labem.

Od října vstoupil CENTRAL GROUP do segmentu exkluzivního bydlení v centru Prahy. Rezidenci Park Nikolajka zasadil do prestižní vilové čtvrti na Smíchově blízko Malé Strany nad stanici metra Anděl. Je tvořena dvěma komorními viladomy se střešními terasami a předzahrádkami a především s výjimečným výhledem na centrum města i do okolní zeleně. Hned za první měsíc se prodalo 20 procent nabízených bytů.

„Velký zájem o luxusní byty jsme očekávali. Na Nikolajce jsme dokázali, že umíme stavět i v exkluzivním standardu, který je určen jen pro vybranou skupinu zákazníků, jejichž nároky na kvalitu, použité materiály, ale i design jsou zcela nadstandardní,“ dodal Kunovský. Firma tak hodlá i v budoucnu v luxusním segmentu nabídnout další nové projekty.


publikováno: 13. 11. 2015, v rubrice Reality
Štítky: bydlení, ceny bytů

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007