Plastová madla na zábradlí – moderní materiály v panelových domech | Soutěž TOP PANEL 2015 | Bydlet v panelu

Plastová madla na zábradlí – moderní materiály v panelových domech

21. 3. 2015

Panelové domy jsou u nás běžnou formou bydlení a mnoho lidí v nich našlo svůj domov. I panelové domy však pomalu zastarávají a v mnoha ohledech už potřebují dost zásadní zásahy a renovace, aby držely krok s dobou. Není ale nutné všechno kompletně vyměnit. Část původního vybavení, které ještě funguje, lze zachovat a je možné ho pouze zrenovovat. Lze tím ušetřit spoustu peněz a i z menší opravy lze vytěžit dokonale moderní vzhled interiéru. Právě takovou renovací je možné nechat projít plastová madla na zábradlí na schodištích a chodbách. Plastová madla byla v soutěži TOP Panel 2015 zařazeno do kategorie Vybavení interiéru.

Nejširší nabídka madel

Výměnou madel za nové nebo dokonce jejich výrobou, se zabývá specialista na plastová madla, firma Dastech a své výrobky prezentuje na www.madlapropa­nelovedomy.cz. Zákazník si tak může zakoupit český výrobek, s kterým osvěží vzhled společných prostor a nebude ho to ani moc stát. Firma Dastech disponuje nejširší nabídkou madel na českém a slovenském trhu a poskytuje svým zákazníkům nové trendy v materiálech.

Zvolit můžete dřevěný dekor

Nový typ plastových madel je vyrobený z kvalitních plastů s velice dlouhou životností a lze jím nahradit celá původní madla nebo jenom jejich chybějící části. Díky tomu není nutné investovat do kompletní výměny. Pro náročnější zákazníky je připravena varianta plastových madel s imitací dřevěného dekoru, která zútulní interiér chodby a poskytne jí přírodní vzhled.

Do skupiny plastových madel patří profily označené DA1, DA2 a MO1, z nichž první dva typy pochází z vlastní výroby firmy Dastech. Jedná se o pevná, neohebná madla vyráběná z materiálů jako je Novodur® a nadouvaný polystyren. Pro lepení madel jsou vhodná dodavatelem doporučená laboratorně odzkoušená lepidla. Plastové madlo DA1 se dodává v několika základních barvách, při větším odběru si zákazník může volit barvy dle vzorníku RAL, kdy je madlo plně probarvené ve hmotě. Koncovky, spojky a rohy jsou vždy nabízeny v černé barvě.

Plastová madla na zábradlí se vyznačují:

  • Dlouholetou životností a ba­revnou stálostí. Výroba využívá technologicky vyspělé a kvalitní plasty.
  • Plně probarvený materiál v celé hmotě zaručuje, že i když se madlo poškodí, například stěhováním, rýhy nejsou na madle tolik znatelné, jako je tomu v případě jiných materiálů.
  • Pohodlným ucho­pením. Plastová madla se díky své kompaktnosti snadno uchopí, ruka ho jednoduše obejme, což je důležité pro bezpečný pohyb na schodišti.
  • Snadnou hygienickou ú­držbou madla. 

Veškeré typy madel lze objednat přímo od firmy Dastech s.r.o., prostřednictvím web stránek www.madlapropa­nelovedomy.cz. Samotnou instalaci nových madel může provést na klíč firma Dastech s.r.o., která je zodpovědná také za odborný servis, který spočívá v demontáži původních madel a odborné montáži plastových madel za přesného dodržování správného technologického postupu instalace, zhotovení rohů, zakončení a spojů madel. Samozřejmá je odborná konzultace, zaměření, rozpočty a návrhy zdarma. Anebo si zákazník může zakoupit materiál pro vlastní montáž, kterou může konzultovat na zákaznické lince 800 320 151.


publikováno: 21. 3. 2015, v rubrice Soutěž TOP PANEL 2015
Štítky: dobrý tip, inspirace

Nejčtenější články v rubrice Soutěž TOP PANEL 2015:

Další články v rubrice Soutěž TOP PANEL 2015:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007