Tesco Běh pro život spouští DMS | Aktuálně | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Aktuálně » Článek

Tesco Běh pro život spouští DMS

30. 7. 2008
Tesco Běh pro život, který startuje již v srpnu, lze nyní podpořit i prostřednictvím DMS. Zasláním SMS ve tvaru DMS BEHPROZIVOT přispějí lidé 27 korunami na konto České onkologické společnosti JEP. Veškeré finance, které Česká onkologická společnost takto získá, využije pro výzkum léčby rakoviny. Tesco Běh pro život je série sedmi nesoutěžních běhů, jejichž cílem je podpořit zdravý životní styl a zároveň získat finance na výzkum léčby onkologických onemocnění.

Životní styl i finance na výzkum

„Rádi bychom v prvním ročníku Tesco Běhu pro život získali pro Českou onkologickou společnost částku ve výši jednoho miliónu korun. Veškerý výtěžek získaný z DMS, registračních poplatků i jiných darů navýší Tesco o 10 %,“ říká Eva Williams, členka představenstva společnosti Tesco Stores ČR a. s. Jednotlivé trasy Tesco Běhu pro život měří pouze 4 kilometry a zdolat ji lze během i chůzí. Nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se. Zájemci se mohou registrovat na www.behprozivot­.cz nebo přímo v místě běhu. Partnerem Tesco Běhu pro život je vedle České onkologické společnosti JEP také Prague International Marathon. Na startu bude na všechny účastníky čekat bohatý doprovodný program včetně soutěží a atrakcí pro děti.

Kde se můžete zúčastnit?

Tesco Běh pro život začíná 23. srpna v Hradci Králové. Postupně Tesco Běh pro život zavítá do Plzně (30. 8.), Českých Budějovic (6. 9.), Prahy (13. 9.), Frýdku-Místku (20. 9.), Brna (27.9.) a do Mostu (4.10.). Běhy probíhají vždy v sobotu, start je v 15 hodin před obchody Tesco. Jedinou výjimkou je běh v Praze, který startuje v 18.30 ze Staroměstského náměstí.

DMS pro podporu výzkumu rakoviny

Zaslání DMS je jeden ze způsobů, jak lze podpořit výzkum léčby rakoviny. Pomoci lze také nákupem upomínkových předmětů s logem Tesco Běh pro život, sponzorováním běžců prostřednictvím webových stránek www.behprozivot­.cz, případně přímým zasláním částky na účet České onkologické společnosti JEP. Nejjednodušší je ovšem zúčastnit se jednoho z běhů, které probíhají od 23. srpna do 4. října. Zkuste to s námi!

Jak zaslat DMS:

Zašlete SMS ve tvaru „DMS BEHPROZIVOT“ na číslo 87777 Cena zaslané SMS je 30 Kč, na konto ČOS JEP bude připsáno 27 Kč Více informací o projektu Tesco Běh pro život najdete na www.behprozivot­.cz. Více informací o DMS naleznete na www.darcovskas­ms.cz


publikováno: 30. 7. 2008, v rubrice Aktuálně
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Aktuálně:

Další články v rubrice Aktuálně:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007