Vyhlášení výsledků soutěže TOP PANEL 2013 | Aktuálně | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Aktuálně » Článek

Vyhlášení výsledků soutěže TOP PANEL 2013

8. 2. 2013

Jaké výrobky, technologie, realizace a služby jsou z pohledu obyvatel panelových bytů a domů nejžádanější? Vydavatelství Net Press Media ve spolupráci se společností Incheba vyhlásilo již sedmý ročník internetové hlasovací soutěže TOP PANEL 2013, která přináší odpovědi na tyto otázky. Soutěž je vyhlášena v rámci doprovodných akcí výstavy PRAGOINTERIER 2013.

Soutěž TOP PANEL 2013 byla již tradičně rozdělena do čtyř kategorií: vybavení interiéru, exteriér domu, služby a realizace. Přihlášené výrobky, služby a technologie byly průběžně zveřejňovány na stránkách internetového časopisu o bydlení v panelových domech www.bydletvpa­nelu.cz v sekci TOP PANEL 2013. Podmínkou pro zařazení do soutěže je vhodnost řešení pro panelový dům a byt.

Pořadí v jednotlivých kategoriích určují čtenáři svým hlasováním. Uzávěrka hlasovací internetové soutěže TOP PANEL 2013 byla k 31. 1. 2013, slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v rámci doprovodných programů veletrhu.

V první kategorii vybavení interiéru zvítězila rekonstrukce garsonky od společnosti KOUBA INTERIER, s.r.o.

V druhé kategorii exteriér domu zvítězila společnost Siemens s čipovým uzamykacím systémem Sipass Entro pro panelové domy. Tento výrobek od společnosti Siemens se také stal absolutním vítězem soutěže TOP PANEL 2013.

V kategorii realizace se na prvním místě umístila rekonstrukce domu v Jílovém u Prahy poradenské agentury JUDr. Bohuslav Švamberk.

V poslední kategorii služby zvítězily návrhy nových dispozičních řešení bytů od společnosti Ateliér Dispozic s.r.o.

Letošní ročník soutěže TOP PANEL 2013 přináší i novinku, kterou je vyhlášení zvláštní kategorie cena redakce, kterou získala společnost Rigips s výrobkem sádrokartonová konstrukční deska RigiStabil. Tento výrobek redakci zaujal svou variabilitou a možností uplatnění při rekonstrukcích v prostorech se zvýšenou vzdušnou vlhkostí, která je v koupelnách a kuchyních.

Do všech kategorií soutěže TOP PANEL 2013 bylo přihlášeno 23 výrobků, služeb a technologií, o jejichž pořadí hlasovalo 4086 návštěvníků stránek www.bydletvpa­nelu.


publikováno: 8. 2. 2013, v rubrice Soutěž TOP PANEL 2013
Štítky: bydlení, soutěž

Nejčtenější články v rubrice Soutěž TOP PANEL 2013:

Další články v rubrice Soutěž TOP PANEL 2013:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007