Zjednodušte si plánování bydlení s pomocí nového oniline nástroje | Aktuálně | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Aktuálně » Článek

Zjednodušte si plánování bydlení s pomocí nového oniline nástroje

4. 8. 2016

Plánování bydlení mnohdy nemusí vždy přinášet pouze radost a nadšení, ale i starosti s návrhy, zdlouhavé výpočty a stohy popsaných bloků, které už ovšem nebudete potřebovat, stejně tak jako rýsovací potřeby, tužky a gumy, pokud se rozhodnete ke svému plánování využít online aplikaci Felixův plánova, kterou připravila stavební spořitelna.

Raiffeisen stavební spořitelna se rozhodla usnadnit proces plánování zařízení bytu nejen svým klientům, ale i široké veřejnosti. V dnešní době, kdy je online snad téměř vše, je logickým krokem i plánování bydlení jednoduše pomocí internetu. Raiffeisen stavební spořitelna proto přichází s interaktivním nástrojem Felixův plánovač, který uživatelům poskytuje jak virtuální „kreslení“ půdorysu a zařízení bytu, tak možnost vytvářet a archivovat veškeré poznámky, rozpočty i nástěnky s fotkami, a to vše mít vždy po ruce na síti.

Usnadněte si plánování rekonstukce

„Nejen financování je důležitou součástí cesty k pohodovému bydlení, ale i samotná příprava. Ať už se jedná o rozsáhlou rekonstrukci či jen drobné změny, je potřeba vše s rozmyslem naplánovat. Vyvinuli jsme proto nástroj, díky kterému mohou lidé navrhnout, zkalkulovat a zdokumentovat veškeré aktivity při rekonstrukci či zařizování nového bydlení. To vše zdarma v rámci zcela nové aplikace Felixův plánovač,“ říká Jitka Jechová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny. Aplikace uživatelům umožní provést všechny potřebné kroky k plánování zařízení bytu online a bez cizí pomoci díky pěti klíčovým nástrojům: nákres, kalkulátor, dokumenty, galerie a poznámky.

Plánovač umožňuje shromažďovat mnohé informace

Uživatelé mohou provést nákres pro jednotlivé místnosti i vést kalkulaci zařízení místnosti s různými variantami. Plánovač rovněž umožňuje shromažďovat veškeré informace o možných produktech, jako je cena, foto, odkaz, rozměry atd. Současně lze vytvářet fotogalerie s možností nahrát fotku zajímavých nápadů. Vše, co člověk vytvoří, může následně sdílet i s dalšími osobami. Aplikace je poskytována zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na stránkách www.felixuv-planovac.cz.


publikováno: 4. 8. 2016, v rubrice Aktuálně
Štítky: aktuálně, bydlení, dobrý tip, informace, nová dispozice bytu, pro pohodlnější práci, rekonstrukce bytu, zvládneme sami

Nejčtenější články v rubrice Aktuálně:

Další články v rubrice Aktuálně:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007