Chybí vám aktivní pohyb! Hurá do bazénu! | Chalupa a hobby | Bydlet v panelu

Chybí vám aktivní pohyb! Hurá do bazénu!

11. 5. 2017

Různé pohybové problémy, bolesti zad, kolen a kloubů trápí mnoho lidí. Spolu s tím však ubývá času na relaxaci, odpočinek, ale i na potřebný pravidelný pohyb. Dobře vybavený bazén přitom dokáže spojit příjemné s užitečným. Vždyť kdo by odolal možnosti osvěžit se po práci!

Ve vodě aktivně

Podle statistik stále více Čechů dává přednost dovolené v tuzemsku. Mnozí z nich zůstávají doma a nikam necestují. Právě dobře vybavený bazén přitom umožňuje naplno si vychutnat léto i doma na zahradě. Technologie jako protiproud, perličková lázeň či masážní trysky přitom dokáží povýšit bazén na místo relaxačního centra nebo závodní plavecké dráhy. U Balarepa se tyto technologie instalují přímo do laminátové vany už při výrobě, takže následná montáž bazénu na pozemek je jednoduchá a rychlá. Ve výbavě se nezapomnělo ani na lidi s handicapem, bazén je možné dovybavit madly pro cvičení nebo celou řadou různých trysek a dalších prvků. Ke koupání patří i romantika a pohled na noční oblohu. U Balarepa ji lze zpestřit prosvícením vodní hladiny LED světlem, které vdechne pobytu ve vodě neopakovatelnou atmosféru. Zde je možné navolit si jednu ze šestnácti barev nebo nechat vodu proměňovat barevnou hudbou.

Úklid rychle a jednoduše

Každý bazén je ale třeba čistit a uklízet. Balarepo umožňuje zvládnout to rychle a jednoduše, protože není nutné se trápit s velkými nečistotami po celém dně bazénu. Unikátní řešení spočívající v zabudování speciálního pětitryskového filtračního systému na dně bazénu pod skimmerem se průběžně stará o „zametání“ bazénového dna, v jehož rámci jsou těžší nečistoty, které nedokáží vyplavat k hladině a dostat se do skimmeru, postupně „sunuty“ k zadní části bazénu. Tam je lze jednoduše, pohodlně a rychle uklidit. Nehrozí tedy jejich „roztahání“ po celém dnu bazénu. Spolu s tím tyto trysky také promíchávají chladnou vodu u dna s tou teplejší u povrchu. Díky tomu je voda všude stejně teplá.


publikováno: 11. 5. 2017, v rubrice Chalupa a hobby
Štítky: zahrada

Nejčtenější články v rubrice Chalupa a hobby:

Další články v rubrice Chalupa a hobby:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007