Na hory s půjčenou dodávkou | Chalupa a hobby | Bydlet v panelu

Na hory s půjčenou dodávkou

9. 10. 2019

Blíží se zima a je ideální čas na plánování dovolené na lyžích nebo snowboardu. Chtěli byste jet ve více lidech, protože není nic lepšího než trávit volný čas s kamarády, ale objednávat si autobus je až příliš nákladné.

Ani auty se vám moc jet nechce. V takovém případě je skvělým řešením pronájem většího auta. Třeba pronájem minibusu. Výhodou je, že Vám na ně stačí klasický řidičský průkazy typu B.

Kde si takové auto zapůjčit?

Na internetu najdete mnoho firem, které půjčují dodávky. Stačí jen hledat a srovnat si nejlepší podmínky. Můžete si zavolat, vše ověřit po telefonu, napsat e-mail nebo se přímo zastavit na pobočce. Společnost Vansrenting, která takové vozy nabízí, sídlí ve Štěrboholech. Dá se tam dobře zaparkovat a snadno to tam najdete. Můžete se zeptat, odborník na místě vše dobře vysvětlí. Podmínky, parametry, všechno.

Kolik zapůjčení stojí?

Velkou výhodou je, že do podobných dodávek můžete „naskládat“ až 9 osob. Když si pak vydělíte náklady na půjčení, dostanete se na velmi zajímavé číslo. Půjčení takové dodávky začíná na 12 000 Kč na 7 dní. To většinou stačí dokonale, protože se do Alp jezdí zpravidla na dobu do jednoho týdne. Kdo by chtěl jet na víc než 7 dní, musel by si připlatit. Aktuální nabídku najdete třeba tady

Zvládnu minibus uřídit?

I když se může řízení auta zdát náročnější než klasika, nakonec to zvládne snad úplně každý. Ano, minibus je širší, delší a vyšší. Ale lze si na to rychle a snadno zvyknout. Pokud se však necítíte měli byste řízení přenechat zkušenějším řidičům nebo si aspoň vyzkoušet několik km na silnici, kde není tak silný provoz.


publikováno: 9. 10. 2019, v rubrice Chalupa a hobby
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Chalupa a hobby:

Další články v rubrice Chalupa a hobby:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007