Nové kapsičky pro mlsné kočičí jazýčky | Chalupa a hobby | Bydlet v panelu

Nové kapsičky pro mlsné kočičí jazýčky

28. 6. 2017

Český výrobce oblíbených krmiv značky Brit vyslyšel přání svých zákazníků a rozšířil sortiment prémiových kapsiček pro kočky o další příchutě s filetkami à la trhané maso ve šťávě a želé. I ta nejmlsnější kočka má nyní z čeho vybírat. Řada Brit Premium Cat Pouches celkem zahrnuje 16 variant masových kapsiček.

Stávající řada kapsiček Brit Premium Cat Pouches obsahuje šest variant s masovými kousky v lahodné omáčce (Chunks Delicate Meat). Nyní se rozrůstá o deset nových příchutí s filetkami à la trhané maso ve šťávě a želé s ještě větším podílem masové složky, a to jak pro koťata, tak i dospělé a kastrované kočky (Fillets Delicate Meat). Ať už vyberete jakoukoliv příchuť, gurmánský zážitek pro vašeho mazlíčka je zaručen. Proto když si chce kočka zamlsat, už ví, po čem si mňouknout. Chovatelé jsou zase spokojení, protože masové kapsičky Brit Premium podporují nejen skvělý vzhled, ale i pevné zdraví. Díky unikátní šetrné metodě vaření v páře je zachována originální vůně i chuť masa.

Gurmánský zážitek pro vaši kočku

Novinka Fillets Delicate Meat z řady Brit Premium Cat se řadí mezi kapsičky nové generace. Delikátní šťavnaté masové filetky à la trhané maso poskytují kočkám ještě lepší zážitek, jelikož mají masové kousky mnohem reálnější podobu, a navíc jsou bez umělých aromat a bez konzervantů. Každá kočka má jiné potřeby a chutě, proto Brit připravil kompletní nabídku prémiových kapsiček z různých druhů masa v omáčce nebo v želé. Respektují přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Mlsné kočičí jazýčky mají na výběr celkem 16 variant s filetkami z kuřete, krocana, tuňáka, hovězího, lososa nebo pstruha, či stávající příchutě masových kousků – hovězí s hráškem, pstruh s lososem, treska, kuře a krůta.

Jste to, co jíte

Toto rčení platí nejen pro lidi, ale i pro kočky. A na to mysleli i tvůrci prémiových kapsiček Brit. V lahodných kočičích pokrmech nechybí vitamín E nebo zinek, mangan či jód. Součástí je také vitamín D3, který celkově podporuje zdraví organismu. Výživový odborník, Ing. Martin Kváš, vysvětluje jeho význam: „Vitamín D3 kontroluje metabolismus fosforu a vápníku nebo neuromuskulární funkce. Na jeho nedostatek se váže několik nemocí od bolestí kloubů, přes rakovinu, deprese až po sníženou obranyschopnost.“

Bílkoviny z masa a tuky jsou základním stavebním kamenem potravy koček. Poskytují jim potřebné látky pro výživu svalů a tkání, a jsou zdrojem energie pro každodenní pohyb a vitalitu. Delikátní šťáva a nově i želé obsažené v kapsičkách podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny, s jejichž dostatečným příjmem občas kočky mívají problémy.


publikováno: 28. 6. 2017, v rubrice Chalupa a hobby
Štítky: dobrý tip, hobby, volný čas, životní styl

Nejčtenější články v rubrice Chalupa a hobby:

Další články v rubrice Chalupa a hobby:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007