Repelent Predator MAXX plus = maximální účinek před dotěrným hmyzem | Chalupa a hobby | Bydlet v panelu

Repelent Predator MAXX plus = maximální účinek před dotěrným hmyzem

28. 6. 2018

Kapesní Repelent Predator MAXX plus garantuje silnou a dlouhodobou ochranu v oblastech s vysokým výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu. Spolehlivě ochrání v extrémních podmínkách cestovatele i lovce.

Ochranný štít pro pokožku i oděv

Obsahuje dvě nejúčinnější složky DEET + Icaridin v koncentraci, která poštípání hmyzem prakticky vylučuje. Jako nejúčinnější repelent dokáže vytvořit ochranný štít pro pokožku i oděv. Repelent je dostatečně účinný na komáry po dobu 8 hodin, na klíšťata po dobu 4 hodin. Je nepostradatelným pomocníkem v místech s vysokým rizikem nákazy přenášené hmyzem jakou je např. zika nebo malárie. Vysoký účinek a 100% spolehlivost oceníte nejen při běžných výletech do přírody. Spolehlivě pokryje také nároky cestovatelů při extrémní turistice do náročných oblastí, kde je riziko spojené s poštípáním a nákazou výrazně vyšší. Repelent na pokožku i oděv je určen pro oblasti se zvýšeným nebezpečím napadení nebezpečného hmyzu, kde hrozí přenos nákazy viru ZIKA, žluté zimnice, horečky Dengee, malárie, West Nile viru, tahyně, Lymeské borelie nebo klíšťové encefalitidy.

Přípravek je ve formě aerosolového spreje, který umožní dokonalé rozptýlení a tím 100% ochranu. To mechanické rozprašovače neumí a při jejich aplikaci vznikají nekrytá místa a riziko bodnutí hmyzem tak není vyloučeno.

Koupíte v lékárnách i běžní obchodní sítí za 246 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

V jaké formě je přípravek Repelent Predator MAXX plus?

  • a) kapky
  • b) aerosolový sprej
  • c) pudr

Pro pět výherců máme připravený přípravek Repelent Predator MAXX plus. Správné odpovědi zasílejte do 12. července na soutez@npmedia.cz s heslem MAXX PLUS.


publikováno: 28. 6. 2018, v rubrice Chalupa a hobby
Štítky: dobrý tip, zahrada, zdraví

Nejčtenější články v rubrice Chalupa a hobby:

Další články v rubrice Chalupa a hobby:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007