Designové rolety Infinity splňují vyšší estetické nároky zákazníků na interiérové stínění | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Článek

Designové rolety Infinity splňují vyšší estetické nároky zákazníků na interiérové stínění

26. 8. 2016

Redesign legendárních látkových rolet vyvolal o tento typ stínicí techniky novou vlnu zájmu, kterou navíc podpořili výrobci svou rozmanitou nabídkou. Společnost Bematech vyrábí látkové rolety od roku 2001 a v případě požadavku je doplňuje designovými konzolami Infinity, díky kterým se tento stínicí prvek řadí k vyšší produktové třídě.

Rolety jako plnohodnotný doplněk interiéru

Moderní řada produktů Infinity se v nabídce společnosti Bematech profiluje jako stínění zdůrazňující design. Hliníkové konzoly mohou mít hranatý či oblý tvar. Základní barevné varianty konzol zahrnují bílou, šedou a černou barvu. Mimo to ale Bematech ve vlastní lakovně na přání zákazníků lakuje konzoly do všech odstínů RAL. Kombinací designových konzol a látky s atraktivním dekorem lze celkem snadno vytvořit luxusní rolety.

Ovládání skryté v konzole INFINITY

Manipulaci s vnitřními roletami Bematech zajišťuje prostřednictvím elektrického či manuálního ovládání. Motorový pohon má dvě zásadní přednosti. Tichý chod motoru Sonesse vás nebude při používání rolet rušit a díky jeho zapuštění do navíjecí hřídele neuvidíte motor ani kabely, které jsou vedeny konzolou. Roleta s ručním ovládáním je vybavena kovovým řetízkem a designovou spodní lištou.

Interiérové rolety podle vás

Designovými konzolami Infinity je možné ukotvit rolety látkové i den a noc tzv. Twintex. Mimo rozměru, typu ovládání, dekoru látky a barevného provedení konzoly můžete vybírat i umístění stínění. Rolety s konzolou namontujete na strop nebo na stěnu. I když z estetického hlediska konzola celkový dojem stínění povýší, je jen jednou z jeho součástí. Z toho důvodu technické parametry konzoly zcela odpovídají zvolené roletě.

Bematech, dodavatel stínění na míru

Společnost Bematech je největší český specialista na výrobu rolet, které dodává pouze na základě zakázkového řešení. Díky tomu má zákazník hlavní slovo ve výběru rozměru, typu ovládání i dekoru látky. Vlastní kolekce roletovin a stínicích látek výrobci umožňuje nabízet širokou škálu typů textilií – průhledné, průsvitné, zcela zatemňující, nehořlavé, s teflonem či látky do vlhkého prostředí. Rolety Bematech jsou to pravé pro Váš interiér.

Máte zájem o více informaci? Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci látkových rolet zdarma.


publikováno: 26. 8. 2016
Štítky: bydlení, interiér

Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007