Užijte si ničím nerušené Vánoce díky bezpečnostním dveřím | Exteriér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Exteriér » Článek

Užijte si ničím nerušené Vánoce díky bezpečnostním dveřím

26. 11. 2019

Vánoce jsou odjakživa spojovány s pohodou, radostí, bezpečím a časem stráveným s rodinou. Je ale pár věcí, které vám mohou svátky klidu narušit. Zjistěte, jaké superschopnosti mají bezpečnostní dveře a před čím vším vás dokážou ochránit.

Objevte, jak zní opravdové ticho

Bydlíte v paneláku nebo bytovém domě? Pak asi víte, jak nepříjemné mohou být zvuky, které k vám doléhají z chodby nebo od sousedů. O Vánocích nechcete slyšet hlasitý výtah, štěkot psa, rozhovory sousedů a další hluk. Chcete si sednout na pohodlnou pohovku a zaposlouchat se do tónů koled, jíst u toho cukroví a povídat si s rodinou.

Řešením jsou bezpečnostní dveře do bytu. Jejich součástí je dvojité těsnění a patentované složení dveřního křídla, které vám zajistí izolaci až do 44 dB. Díky tomu už neuslyšíte zvuky z běžných činností, jako jsou kroky z chodby, rozhovory sousedů nebo hlasitý výtah a užijete si ničím nerušené svátky.

Dopřejte si 100% bezpečí

Kromě protihlukových vlastností vám bezpečnostní dveře zajistí ochranu proti zlodějům. O svátcích se spousta lidí rozjede po republice navštívit příbuzné a pro nezvané návštěvníky začínají opožděné Vánoce. Pokud ale budou váš domov chránit bezpečnostní dveře, většina zlodějů si pokusy o jejich překonání rozmyslí a rovnou půjde o dům dál. Na ty, kteří se pokusí dostat přes dveře dovnitř, pak čeká zklamání. Díky bezpečnostní třídě 3 jsou totiž snahy o násilné překonání, vyvrtání zámku i vysazení dveří naprosto zbytečné.

Bezpečnostní dveře vás ochrání i proti požáru

Vánoce i Silvestr se každoročně nesou i v duchu světýlek a svíček. Vstupní protipožární dveře vám dají dostatek času, abyste opustili byt bez újmy na zdraví. Brání v šíření plamenů, ale i kouře a zajistí bezpečí vaší rodině i majetku. Výměnu stihnete do Štědrého dne Výměna starých dveří za bezpečnostní je poměrně náročná. Odborníci ji ale zvládnou už za několik hodin. Montáž provedou podle potřebných norem a certifikací a zajistí vám bezproblémové používání dveří na dlouhá léta. Pokud chcete kvalitní bezpečnostní dveře a rychlou poctivou montáž, vyberte si HT dveře. Proškolení montážníci se postarají o dovezení materiálu, výměnu dveří i zárubní, a dokonce i o úklid a odvezení materiálu. To vše je zahrnuto v ceně samotných bezpečnostních dve­ří.

Dodejte trochu vánoční atmosféry i vašim dveřím

Bezpečnostní dveře vás ochrání proti zlodějům, hluku a požáru. Tím ale jejich výhody nekončí. Potěší vás totiž i různými dekory a doplňky, mezi kterými nechybí ani praktické držáky na vánoční věnec. Volit můžete z několika variant a zajistit si tak krásnou dekoraci pro dveře s ocelovým i dřevěným jádrem.


publikováno: 26. 11. 2019, v rubrice Exteriér
Štítky: bezpečnost, dveře

Nejčtenější články v rubrice Exteriér:

Další články v rubrice Exteriér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007