Blesková rezervace nemovitosti s kreditní kartou | Finance | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Finance » Článek

Blesková rezervace nemovitosti s kreditní kartou

4. 10. 2008
Jako první realitní kancelář na českém trhu nabízí společnost MEXX Reality svým klientům vlastní kreditní karty. Ty mají pomoci zejména lidem, kteří si vyhlédnou nemovitost, ale nemají dostatek prostředků na složení rezervačního poplatku. „Nová služba umožňuje velmi rychlé a jednoduché získání prostředků na rezervaci vyhlédnuté nemovitosti. Stačí, když klient navštíví naši kancelář. Prodejce s ním okamžitě vyřídí žádost o vydání kreditní karty spolu se stanovením výše úvěrového rámce. Během 30 minut dochází ke schválení kreditní karty a zájemce má nemovitost zamluvenou,“ uvedl generální ředitel MEXX Reality Zdeněk Materna.

S kreditní kartou další slevy

MEXX Reality má nyní díky kartě nejucelenější program péče o zákazníky na tuzemském realitním trhu. „Vydáním karty péče nekončí. Naše společnost HYPO Finance CZ vyřizuje pro klienty hypotéky a díky velkým objemům transakcí je schopna zajistit špičkové podmínky. Samozřejmostí u nás je, že naši proškolení makléři asistují kupujícím i prodávajícím po celou dobu transakce,“ doplnil Zdeněk Materna.

Kreditní kartu vydává MEXX Reality dohromady se společností Credium, a. s. Vydání karty, stejně jako vedení účtu, jsou v prvním roce zdarma. Bezplatné mohou být i v dalších letech, pokud klient utratí prostřednictvím karty alespoň 35 000 korun za rok. Karta má velmi zajímavé bezúročné období v délce až 50 dní. „To je dostatečně dlouhé k vyřízení celé hypotéky. Za rezervaci nemovitosti tak klient nemusí platit ani korunu navíc. Další výhodou je, že majitelům karty a jejich rodinným příslušníkům poskytujeme slevy ve výši 10% u služeb do 70 tisíc Kč a nad tuto částku pak dokonce 15%. Tyto slevy mohou klienti uplatnit v rámci dalších prodejů a nákupů nemovitostí přes naši společnost. V konečném důsledku to znamená, že v budoucnu klient při využívání našich služeb může prostřednictvím naší kreditní karty ušetřit i několik desítek tisíc korun."

Kartu lze dále používat i k běžným nákupům. Je možné k ní uzavřít komplexní pojištění. Jedná se jednak o pojištění schopnosti splácet úvěr, které klienta ochrání v případě neočekávaných a těžkých životních situací jako jsou třeba nemoc a ztráta zaměstnání. Dalšími druhy jsou pojištění proti zneužití karty, to znamená proti případným finančním ztrátám v důsledku odcizení či ztráty, a cestovní pojištění, výhodné zejména při cestách do zahraničí, během dovolené nebo pracovních cest. Ke kartě, jejíž úroková míra po uplynutí bezúročného období nebo u výběrů z bankomatu je 21 procent, se váže i zajímavý věrnostní program, zaručující slevy u partnerských firem (podrobnosti na www.mexxreali­ty.cz/karta).

Také prostřednictvím internetu

O kartu lze zažádat rovněž prostřednictvím webových stránek www.mexxreali­ty.cz. Obdržíte ji poštou během několika dní.


publikováno: 4. 10. 2008, v rubrice Reality
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007