Seznamte se s mikropůjčkami | Finance | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Finance » Článek

Seznamte se s mikropůjčkami

7. 10. 2015

Při půjčce 4 000 Kč na 30 dnů nemusí klient zaplatit ani korunu, nebo může přeplatit více jak 1 800 Kč, vyplývá z nové kalkulačky zaměřené na poskytovatele takzvaných mikropůjček (někdy se hovoří také o rychlých půjčkách). Na specializovaném finančním portálu Finparáda.cz jsme nově připravili pro návštěvníky srovnání mikropůjček včetně žebříčku nejlepších nabídek na trhu, ve kterém v současné době dosahují nejlepšího hodnocení půjčky Zaplo a Japonská půjčka.

Trh mikropůjček

Považujeme za přínosné dodávat návštěvníkům portálu Finparáda.cz profesionální a pravidelně aktualizované informace o trhu mikropůjček, který je velmi specifický. Mikropůjčky v Česku nabízí stovky až tisíce subjektů, proto jsme v první fázi zařadili na Finparádu.cz jen ty největší poskytovatele včetně těch, kteří jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

„Společnost Scott & Rose, provozovatel portálu Finparáda.cz požádala naši asociaci o spolupráci při rozšíření portálu o agendu mikropůjček, která by obsahovala srovnání a hodnocení mikropůjček. Asociace poskytla pro tento projekt své zkušenosti a předpokládá, že informace poslouží k zodpovědnému výběru úvěrového produktu a společnosti“ říká Kateřina Kratina Černovská, předsedkyně představenstva AP­NÚ.

Vyhledávaný finanční portál

Portál Finparáda.cz se díky svému pravidelně aktualizovanému obsahu (vlastní zpravodajství, přehledy produktů, profesionální kalkulačky, žebříčky nejlepších finančních produktů, přehledy finančních institucí včetně možnosti hledání obchodních míst a bankomatů) zařadil mezi vyhledávané finanční portály, o čemž svědčí i skutečnost, že portál navštíví měsíčně více jak 60 tisíc uživatelů.


publikováno: 7. 10. 2015, v rubrice Finance
Štítky: finance, úvěr

Nejčtenější články v rubrice Finance:

Další články v rubrice Finance:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007