Bydlet v panelu

Hlavní strana

Výběr z článků

https://www.bydletvpanelu.cz

Na hory s půjčenou dodávkou

9. 10. 2019

Blíží se zima a je ideální čas na plánování dovolené na lyžích nebo snowboardu. Chtěli byste jet ve více lidech, protože není nic lepšího než trávit volný čas s kamarády, ale objednávat si autobus je až příliš nákladné.


Jak na renovaci výtahu v panelovém domě?

30. 9. 2019

Všude kolem nás je hodně paneláků. Ať už těch starých z dob minulých, nebo těch moderních. Některé z nich dosahují do výšky, že by se tam jeden i skoro bál bydlet. Obzvlášť s dětmi. A jak se tam dostat?


Hledáte restauraci v Kunraticích? Zkuste tu u studentských kolejí

27. 9. 2019

Určitě se vám někdy stalo, že jste se chtěli dobře najíst a hledali jste restauraci, kde vás dobře pohostí a dají vám najíst. Bohužel často se stává, že v okolí žádnou dobrou restauraci nenajdete. Tak tomu bylo donedávna i v Kunraticích, než se tam otevřela nová moderní restaurace blízko studentských kolejí.


Jak uspořádat dětský pokoj, aby se v něm dětem dobře bydlelo

16. 9. 2019

Zařizujete pokojík pro první dítě, potřebujete ho trochu upravit, protože váš potomek u ž z něj vyrostl nebo čekáte další přírůstek?https://www.bydletvpanelu.cz Ve všech těchto případech budete muset promyslet umístění nábytku v pokoji, aby se vám tam vešlo všechno potřebné.


Byty dál zdražují. Získat hypotéku je i kvůli tomu pořád obtížnější

21. 8. 2019

Růst cen bytů sice v posledním čtvrtletí zpomalil. Vyplývá to z HB Indexu, který pravidelně vydává Hypoteční banka. Podle něj ve druhém čtvrtletí letošního roku vzrostly ceny bytů oproti prvním třem měsícům roku jen o 1,7 procentního bodu. Meziroční rozdíl je ale výraznější – 8,2 procentní­ho bodu.


Radiátor jako designový doplněk bytu? Kromě tepla a stylového vzhledu může přinést i úsporu

19. 8. 2019

Radiátory může mít většina lidí zafixované jako pouhou nutnost, která vytopí dům či byt. Přitom kromě tepla mohou také potěšit oko. Při správné volbě radiátoru můžete navíc i ušetřit. Doba spěje k technickému pokroku a novým vzhledům, a proto si momentálně vybere každý. Milovníci „retro“ klasiky i vyznavači moderního designu.https://www.bydletvpanelu.cz Širokou nabídkou otopných těles se může pyšnit i česká společnost KORADO.


Kdy je čas na renovaci výtahu v panelovém domě?

31. 7. 2019

Kolik panelových domů má nový výtah? Vzhledem k tomu, že životnost výtahu je i desítky let, pak většina paneláků má ještě původníhttps://www.bydletvpanelu.cz výtah. Ten je nejen staršího data, možná ani nesplňuje požadavky EU. Pak nastává čas na jeho modernizaci.


Jak si zařídit malou domácí kancelář

8. 7. 2019

Práce z domova se v současné době stala benefitem, který nabízí stále více zaměstnavatelů. Zaměstnanec získá možnost zorganizovat si čas podle svých potřeb a zaměstnavatel zase ušetří za nájem a provoz drahých kancelářských prostor. Aby byla práce z domova stejně efektivní, jako ta v kanceláři, je nutné dodržování striktních pravidel. Vše začíná u správně zvoleného a účelně zařízeného prostoru.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007