Hoďte vánoční úklid za hlavu | Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Článek

Hoďte vánoční úklid za hlavu

13. 12. 2019

Nejkrásnější a zároveň nejstresovější období právě začíná. V televizích už vyskakují reklamy, abychom nepodcenili výběr dárků a nejlépe své blízké potěšili dárkovým košem z lékárny. V obchodních centrech blikají vánoční světýlka a Mikuláš se hodně zapotil, než našel ten správný čokoládový kalendář pro naše ratolesti i dospěláky. A do toho všeho přichází strašák jménem vánoční úklid. Ale na něj už tu máme pokročilé technologie!

Umýt okna, otřít všechny poličky, vydrhnout kuchyňskou linku. To vše děláme měsíc před příchodem Ježíška, aby se mu u nás líbilo a nechal nám pod stromečkem vše, co si přejeme. Než k nám dorazí, ještě xkrát vysáváme a vytíráme podlahy, což je činnost, kterou většina z nás dělá s velkou nechutí. Víte ale, že na trhu je robotický vysavač iRobot i7+, který za vás bude vysávat klidně každý den? Zbaví vaši domácnost prachu, chlupů od mazlíčků a drobků z vánočního cukroví. Vy se můžete v klidu dívat na pohádky a bez starostí si užívat své rodiny a blízkých.

Tady i tam

Parťák na úklid Roomba i7+ si díky nové technologii inteligentního mapování Imprint zapamatuje půdorys až deseti různých místností včetně jejich názvů. Můžete ho přenést do patra nebo dokonce do jiného domu a vysavač vždy rozpozná, kde se nachází. Přes týden vám uklidí doma a o víkendu si ho můžete odvézt na chalupu a bez starostí sjíždět zasněžené svahy, zatímco Roomba vysaje za vás.

Vysaje a sám se vysype

Vysavač umí rozpoznat v jaké části místnosti se nacházejí nejvíce znečištěná místa a jim pak věnuje větší péči, aby zbavil podlahu nečistot. Gumové kartáče si poradí i s úklidem koberců a díky inovativnímu filtru zachytí i malé částečky nečistot – vlasy, chlupy z domácích mazlíčků či roztoče. Nejenže vám vysavač Roomba i7+ dokonale uklidí celý byt, sám se dojede dobít, když nemá dostatek „šťávy“, ale sám také vysype sběrný koš po každém úklidu. Dobíjecí a čisticí stanice Clean Base pojme až 30 sběrných košů. O jejím naplnění vás upozorní pomocí mobilní aplikace a vy pak jednoduše vyměníte naplněný sáček za nový.

Robotický vysavač můžete ovládat pomocí mobilní aplikace iRobot HOME. Měli jste náročný den v práci, cestou domů musíte zařídit ještě spoustu věcí a děsí vás představa večerního úklidu? Během dne napište přes aplikaci, aby vysavač uklidil koupelnu, a vy pak můžete nerušeně relaxovat ve vaně. Jak jednoduché…

Roomba i7+ zakoupíte u všech partnerů a na oficiálních stránkách www.irobot.cz 31999 Kč.


publikováno: 13. 12. 2019, v rubrice Interiér
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Interiér:

Další články v rubrice Interiér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007