Jak probíhá rekonstrukce v prostorech, kde je rozvod vody | Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Článek

Jak probíhá rekonstrukce v prostorech, kde je rozvod vody

2. 7. 2019

Úpravy pokojů určených k odpočinku nejsou tak náročné jako rekonstrukce v místech, kde je rozvod vody. Každý zásah by měl být pečlivě připraven. Neodbornou manipulací totiž může dojít k velkým škodám. Proto byste měli mezi dodavateli dobře vybírat.

Přípravy na rekonstrukci

Plánování úprav kuchyně a koupelny v panelovém domě by mělo zahrnovat vaše náhradní bydlení po dobu samotných stavebních prací. Během rekonstrukce míst, kde je přístup k vodě, bude nejen velký hluk a spousta prachu. Dalším krokem by měl být výběr designu. Inspiraci můžete hledat ve vzorových bytech v prodejnách, v časopisech, ale i na sociálních médiích a internetu obecně. Pokud si nevíte rady s řešením prostoru, oslovte interiérového architekta.

Samotná rekonstrukce

Důležitým faktorem je finanční rámec. Stanovte si hranici, za kterou nechcete jít. Pro jistotu počítejte i s finanční rezervou. Přeci jen při práci kolem vodovodních trubek se může stát cokoli. S ohledem na vodu vybírejte také materiály. Kuchyňský kout i podlahu koupelny ideálně vybavte dlažbou či linoleem. Dlažbu nebo speciální nátěr si vyžádají také stěny koupelny. Myslete také na těsnění a různá zákoutí, která přijdou do kontaktu s vodou. Vyplatí se to do budoucna, kdy budete tato místa udržovat v čistotě.

Jak hledat dodavatele

Vsaďte na odborníka na kuchyně nebo koupelny. Abyste nemuseli trávit dlouhé noci jejich vyhledáváním a kontaktováním, vyzkoušejte Poptávej.cz. Pro poptávající je tato služba zcela zdarma a nezávazná. Na stránkách tohoto poptávkového serveru vyplňte velmi krátký formulář. Napište sem, jakou rekonstrukci poptáváte, v jakém termínu a lokalitě. Poptávka se zobrazí zájemcům o zakázku ve vašem okolí. Pokud poptávku chtějí realizovat, odešlou vám nabídku na míru do emailu. Mezi nabídkami si vyberete tu nejsympatičtější. Další detaily už probíráte přímo s vybraným dodavatelem. A vysněné koupelně nebo


publikováno: 2. 7. 2019, v rubrice Interiér
Štítky: poptávka, rekonstrukce

Nejčtenější články v rubrice Interiér:

Další články v rubrice Interiér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007