Koupelna | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Koupelna

Jak vybrat ventilátor na WC do paneláku

22. 10. 2019

Ventilátor by měl být součástí každé panelákové koupelny a toalety, protože nejen, že odstraňuje zápach, ale také odvádí z prostor vlhkost, která může vést ke vzniku zdraví nebezpečných plísní. Jestliže máte na toaletě okno, rozhodně se nespoléhejte na to, že nahradí funkci ventilátoru. Zvláště ve chvíli, kdy je venku vysoká vlhkost, tedy v zimě a během deště, je větrání toalety pouze oknem spíše kontraproduktivní. To samé platí pro koupelny, kde je koupelnový ventilátor doslova nutností, protože se jedná o místnost s největší vlhkostí v bytě.


Vyzkoušejte těchto pět trendů pro vybavení panelákové koupelny

4. 12. 2018

Panelákové byty nenabízejí příliš možností, co se týká změny bytové dispozice. I přes to můžete své bydlení zařídit stylově a prakticky, pomocí moderních prvků. Jedním z prostor, které zcela jistě často využíváte, je také koupelna, jež si zaslouží dostatečnou pozornost při rekonstrukci. Vybavte ji několika moderními prvky a užívejte si její zcela nový vzhled.


Nejčastější mýty o hygieně v koupelně

29. 6. 2016

Ačkoliv se lidé obávají, že je na záchodovém prkénku nejvíce bakterií, například na pracovním stole jich může být až 400krát více. Mýty týkající se udržování hygieny na WC a v koupelně totiž zlidověly natolik, že je již mnoho lidí považuje za pravdivé. V následujícím článku si přečtěte nejčastější mýty a zjistěte tak, že ve většině případů není k obavám žádný důvod.


Trendy v koupelnách pro rok 2016

8. 4. 2016

Čeká vás letos zařizování nové koupelny? Nebo byste ji rádi třeba jen malým detailem proměnili podle nejnovějších trendů? Letos to nebude nic složitého. I drobná, vhodně zvolená změna může vaši koupelnu přiblížit fotografiím z časopisů o bydlení.


Chcete dokonalé barevné spáry s inovovanou spárovací hmotou?

23. 2. 2016

32 odstínů barev, obkladové spáry dokonale barevně sladěné se silikonem, obojí navíc odolné vodě a plísním – to je nová generace flexibilní spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic s novou polymerovou technologii SILICA ACTIVE.


Uklizeno v koupelně!

16. 2. 2016

Při úklidu bytu myslíme na to, abychom byli co nejdříve hotovi a zároveň za sebou zanechali čistotou zářící místnosti. A není žádným tajemstvím, že právě koupelna dá nejvíce práce. Zároveň je to prostor, který chceme mít před hosty dokonale upravený. Staré vybavení není nutně faux pas, co je však horší je špína a nečistoty, kterých se jen obtížně zbavujeme. Přinášíme tedy několik tipů, jak se s úklidem koupelny co nejlépe vypořádat!


Renovací koupelny potěšíte smysly i peněženku

9. 10. 2015

V koupelně obvykle svůj den začínáme a končíme – tento prostor by pro nás měl být nejen místností, kde se umýváme, ale kde také získáváme energii po probuzení i uklidnění po náročném dni. Stará okoukaná místnost v nás však většinou pozitivní emoce nevzbudí. Není nic jednoduššího, než se s Hornbachem pustit do renovace a udělat první krok k příjemnějšímu bydlení.


Jedna koupelna pro každý věk a každou velikost

14. 9. 2015

Koupelna pro děti, pro rodiče a pro prarodiče. Kdo si tento luxus nemůže nebo nechce dovolit, má teď přesto štěstí. Protože na trhu jsou produkty, které se hodí pro každý věk a pro každou velikost. Nejen že jsou flexibilní a dobře vypadají, ale také poskytují potřebný komfort.Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007