Vyzkoušejte těchto pět trendů pro vybavení panelákové koupelny | Koupelna | Bydlet v panelu

Vyzkoušejte těchto pět trendů pro vybavení panelákové koupelny

4. 12. 2018

Panelákové byty nenabízejí příliš možností, co se týká změny bytové dispozice. I přes to můžete své bydlení zařídit stylově a prakticky, pomocí moderních prvků. Jedním z prostor, které zcela jistě často využíváte, je také koupelna, jež si zaslouží dostatečnou pozornost při rekonstrukci. Vybavte ji několika moderními prvky a užívejte si její zcela nový vzhled.

Máte po sprchování plnou koupelnu vody? Vybavte se vanovými zástěnami

Jestliže milujete horké relaxační koupele, ale zároveň si chcete dopřát i rychlou osvěžující sprchu, jsou pro vás vanové zástěny dokonalým řešením. Jedná o koupelnový prvek, který spojí funkční řešení s perfektním designem a zútulní tak i vaši koupelnu. Zástěny lze přizpůsobit prostoru na míru a vybírat z mnoha tvarů a materiálů. Díky použití těchto koupelnových doplňků již nebudete mít koupelnu plnou vody a snížíte tím její nároky na údržbu. Zcela ve vaší režii a na vaší fantazii zůstává, zdali si přejete průhledné sklo či matné, posuvné nebo otevírací křídla.

Závěsné WC, Podomítkové moduly a vany v prostoru

Toaleta, která je pevně zapuštěna do země, pomalu ztrácí své příznivce. Mnohem větší oblibu získává závěsné WC, pod kterým lze vytírat, působí mnohem více esteticky a neruší koupelnu zbytečnými prvky. Podomítkové moduly pro závěsné WC slouží k zavěšení tohoto druhu toalety a lze je upevnit jak do běžné zdi, tak do sádrokartonu. Stejně elegantně lze vyřešit i vanu, kterou umístíte volně do prostoru společně se zabudovaným přívodem vody.

Podomítkové baterie

Pokud vás trápí nevzhledné baterie, které narušují celkový dojem z koupelny, vyzkoušejte jeden z dalších triků. Na trhu je v současnosti produkt nazývaný jako podomítková baterie. Už z názvu je patrné že se velká část baterie zabuduje do stěny a nevyčnívá do prostoru. Proto pokud je vaše koupelna tvořena převážně z dynamických prvků a nechcete tento dojem rozbíjet dalšími prvky, zvolte nenápadně působící baterii.

Koupelnové žlaby

Oblíbencem mnoha domácností se staly také koupelnové žlaby. Pokud si přejete sprchový kout v koupelně oddělit jen nenápadnou zástěnou a řešíte odtok vody, lze koupelnový žlab zabudovat do dlažby tak, že skoro nebude viditelný.

A kde výhodně nakoupit? Doporučujeme internetový obchod AkoupelnyAtope­ni.cz, který se specializuje na koupelnové vybavení, dům a topení. V nabídce naleznete tisíce produktů skladem se slevou až 70% oproti nákupu v klasických koupelnových studiích.


publikováno: 4. 12. 2018, v rubrice Koupelna
Štítky: aktuálně, koupelna, rekonstrukce koupelny

Nejčtenější články v rubrice Koupelna:

Další články v rubrice Koupelna:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007