Osvětlení kompaktní kuchyňské linky v bytě | Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Článek

Osvětlení kompaktní kuchyňské linky v bytě

10. 8. 2015

Pokud sháníte kuchyňská svítidla, tak rozhodně doporučuji internetový obchod uni-svitidla.cz. Nakupujeme tam již několik let a vždy jsem byla spokojena, jak s velkým výběrem zboží, tak s cenou i se zákaznickou podporou. Vysoká profesionalita a kvalita v každém směru.

Nyní mě zajímají kuchyňské lustry a svítidla. Jak čtu různé diskuse, tak se mnohé představy o ideální kuchyni liší, ovšem co se osvětlení kuchyňské linky týče, tak jsme všichni za jedno. Na práci s jídlem musí být vidět. Kuchyň mám propojenou s jídelním koutkem a zároveň s obývacím pokojem. A to už je problém, vybrat vhodné lustry do kuchyně, aby světlo nenarušovalo ostatní zóny.

LED osvětlení kuchyňské linky

Již několik let preferujeme LED technologii. LED diody jsou nepřekonatelné, co se ekonomických úspor týče, a proto volím LED osvětlení kuchyňské linky. Stačí porovnat životnost světelných zdrojů a není, co řešit – obyčejná žárovka svítí pouze 1000 h a to není pravidlo, ráda praská a zbytečně hodně topí. Halogenová žárovka má údajně svítit až 3000 h, nepoužíváme. Vyzkoušeli jsme kompaktní úspornou zářivku – dobrý, ale LED žárovku nepřekonala, výrobci uvádějí svítivost až 50000 hodin. LED osvětlení kuchyňské linky se sice díky LED technologii o něco prodraží, ale počáteční náklady se vám velice brzy navrátí zpět.

Elegantní lustry do kuchyně

V mém oblíbeném eshopu koukám na nějaké lustry do kuchyně a hned se mi jeden zalíbil – je sice drahý, ale je nádherný. Vypadá jako květinové zvonky, ale asi zvolím klasiku. Ceny jsou fakt skvělé, za pouhé tři stovky máte parádní stropní svítidla do kuchyně. Takže v první řadě nesmím zapomenout na osvětlení kuchyňské linky, a poté objednám lustr do kuchyně a možná ještě nějakou bodovku dětem do dětského pokoje a ještě mrknu na ty LED pásky.


publikováno: 10. 8. 2015, v rubrice Interiér
Štítky: bydlení, bytový designér, dobrý tip, domácí práce, životní styl

Nejčtenější články v rubrice Interiér:

Další články v rubrice Interiér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007