Rady bytového designéra zdarma | Interiér | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Interiér » Článek

Rady bytového designéra zdarma

11. 4. 2009

Společnost SAPELI, a.s., jako iniciátor projektu Umíme udělat domov, pořádá v průběhu konání Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2009 pro všechny zájemce a návštěvníky Dny s bytovými designéry. Ty se uskuteční ve dnech 22. a 24. dubna 2009 na expozici SAPELI na brněnském výstavišti. Konzultace bytových designérů budou pro všechny připraveny zdarma.

Potřebujete poradit?

Společnost SAPELI, a.s. stála před dvěma lety u zrodu ojedinělého internetového projektu Umíme udělat domov, který na svých stránkách www.umimeudelat­domov.cz nabízí informace, články a rady z oblasti bytového designu. Nejoblíbenějšími sekcemi projektu jsou poradny bytových designérů, které jsou všem zájemcům a návštěvníkům stránek nabízeny zcela zdarma. Bytoví designéři z projektu Umíme udělat domov budou bezplatně radit i v průběhu Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2009, který se koná ve dnech 21. – 25. dubna 2009 na brněnském výstavišti. Dny s bytovými designéry budou probíhat od středy 22. dubna do pátku 24. dubna 2009 přímo na expozici společnosti SAPELI, a.s., v pavilonu V, na stánku číslo 66. V pátek 24. dubna 2009 přijede navíc celou akci podpořit také oblíbený herec a moderátor pan Martin Zounar.

Tip pro vás

Na webových stránkách www.sapeli.cz nebo na www.umimeudelat­domov.cz mohou od 8. dubna 2009 vážní zájemci o radu bytového designéra provést rezervaci konkrétního dne a času jejich konzultace. Další informace o celé akci budou na webových stránkách projektu www.umimeudelat­domov.cz a www.sapeli.cz pravidelně aktualizovány.


publikováno: 11. 4. 2009, v rubrice Interiér
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Interiér:

Další články v rubrice Interiér:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007