Čím posílit dětský imunitní systém? | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Čím posílit dětský imunitní systém?

10. 11. 2015

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Navíc podzim bývá pro děti velmi náročný. S nástupem chladného počasí začínají útočit virózy, které se v dětském kolektivu šíří velmi rychle. To samozřejmě představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž. Účinnou formou pomoci je užívání doplňku stravy.

U ovoce a zeleniny dochází k tomuž, že plody se pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají“ v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství aktivních látek a podléhají přísným kontrolám.

Zaručený tip na doplněk stravy

Vyváženou kombinaci aktivních látek potřebných pro správnou funkci imunitního systému obsahuje doplněk stravy Marťánci ImunoFORTE. Je určen pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro zátěžová období, kdy jsou děti vystaveny zvýšené fyzické či duševní únavě, během rekonvalescence nebo v období zvýšeného výskytu nachllazení . Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, extraktů z květů a plodů černého bezu a z plodů šípku a vitaminu C. Černý bez a šípek jsou tradiční rostliny, které podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty, a které používali už naše babičky.

Marťánci ImunoFORTE mají navíc lahodnou chuť obsažených bylinek. K dostání jsou ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dětem od 1 roku je určen sirup, děti od tří let věku pak mohou kromě sirupu užívat také tabletky. Přesné dávkování je uvedeno na obalech produktů.


publikováno: 10. 11. 2015, v rubrice Koktejl
Štítky: děti, zdraví

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007