Navigace s ženskou duší | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Navigace s ženskou duší

20. 7. 2009

TomTom oznámil, že jeho speciální produktová edice – TomTom White Pearl – je již k dostání ve vybraných českých obchodech. White Pearl je navigační přístroj navržený především s ohledem na ženy. TomTom White Pearl vychází z edice TomTom ONE IQ Routes a stejně jako všechny navigace TomTom zajišťuje bezpečnější řízení bez zbytečného stresu. Přístroj je vyzdoben dekorativním vzorem, který se v celé kráse vyjeví až po zapnutí navigace na úvodní obrazovce.

Místa, která ženy ocení

Navigace disponuje předinstalovanou sadou užitečných bodů zájmu, které zaujmou každou ženu. Díky různým kategoriím typu „Místa k navštívení“, „Nakupujte do úmoru“ či „Móda pro každý den“ řidičky snadno najdou ta nejzajímavější místa – od módních butiků přes obchody s vybavením pro domácnosti po restaurace, bary, kavárny, kina či divadla.

A konečně, White Pearl se dodává společně s luxusním hedvábným uzavíratelným váčkem, který pomáhá přístroj udržet v čistotě a bezpečí.

Doporučená cena této speciální navigační edice je 5890 Kč. Zájemci si však musí pospíšit – jedná se o limitovanou edici, která je k dostání pouze v obchodní síti DATART.

Další informace o produktu najdete na adrese: http://www.tom­tom.com/…pear­l/cz-cz/


publikováno: 20. 7. 2009, v rubrice Koktejl
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007