Opravdové presso stále s vámi | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

Opravdové presso stále s vámi

18. 7. 2009

Už dávno jsme se zvykli rozeznávat kávu dobrou a špatnou. Často se však dostáváme do situací, kdy jsme byli nuceni vzít za vděk kávou takovou, která byla k dispozici. Dovolená, cestování, sportovní odpoledne. Pro všechny tyto sicuace, kdy byste si přáli mít své presso stále při ruce, vyřeší novinka – HandPresso. První skutečně přenosný espressovač, který se vám bez problémů vejde do tašky.

S kvalitou, na kterou jste zvyklí

„Chtěli jsme lidem přinést jednoduchý a lehký přístroj, který plně nahradí robustní a složité mašiny, které zaberou polovinu kuchyňské linky,“ vysvětluje Henrik Nielsen, autor tohoto revolučního konceptu. HandPresso je skutečně jednoduché: přístroj natlakujete na tlak 16 barů ručně pomocí pumpičky, vlijete horkou vodu a vložíte kávovou patronu E.S.E. Výsledkem je krémové a aromatické espresso skutečně vynikající chuti, které si můžete dopřát kdykoli a kdekoli: v práci, hotelovém pokoji, na chatě, na procházce, pikniku, na pláži, při vysokohorské túře…

Design přístroje byl oceněn designovou cenou Observateur du Design 2008 a je vystavený na pařížském Cité des Sciences.

HandPresso je všestranné, úsporné a ekologické – vyrobené z ekologicky šetrných materiálů a jediná energie, které využívá, je síla vašich paží.

Prodává Potten & Pannen

HandPresso – 2 685,00 Kč

HandPresso outdoor set – 4 275,00 Kč

HandPresso cestovní obal – 479,00 Kč

HandPresso outdoor šálky 2 ks – 199,00 Kč


publikováno: 18. 7. 2009, v rubrice Koktejl
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007