S Holbou za zážitky | Koktejl | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Koktejl » Článek

S Holbou za zážitky

18. 2. 2019

Využijte skvělé příležitosti a vychutnejte si Jeseníky s Holbou. Holba je v horách doma a nyní Vám čepuje i skvělé zážitky. Pobyt v Pivovarském penzionu v Hanušovicích, ze kterého je do pivovaru pár kroků plně uspokojí sportovní i objevitelské ambice. Je jen na Vás, jestli vyrazíte na lyže nebo se rozhodnete zdolat některý z horských velikánů.

Skvělé zážitky pak můžete zapíjet Ryzím pivem z hor. Ať je to Holba Šerák, Keprník nebo třeba Horská 10, jedno mají společné. Vaří se podle tradičních receptur a jiskru jim dává horská voda. Holba ji čerpá z podzemních pramenů, které najdeme přímo v areálu pivovaru a to je dnes unikátní. Dát pivu to nejlepší je krédem místních pivovarníků, a proto také chmel a slad pocházejí od regionálních pěstitelů z Moravy. Součástí pivovaru je Pivovarský pension, muzeum a stylová restaurace s portréty sládků. Pivo vám fortelně načepuje ochotná šenkýřka a ať je to Šerák nebo Keprník, dopřejí vám jedinečný degustační zážitek. Mají jména horských velikánů a do vínku dostaly i jejich majestát. Vychutnejte si Jeseníky. 

Víte,že…..?

  • Pivovar Holba získal svůj název podle původní vesničky Holba, která se později stala součástí Hanušovic?
  • Dříve se pivo běžně čepovalo do holby, nádoby o objemu 0,707 litru?
  • Oblíbená jedenáctka Holba nese jméno známého kopce Šerák a Keprník je nejen hora, ale také jedinečný ležák s horským chmelem?
  • Pivovar v květnu organizuje tradiční pěší pochod Pivovarská čtvrtka a v září Pivovarskou slavnost?

Pojďte s námi soutěžit

Jakou akci organizuje pivovar Holba v květnu?

  1. Pivní majáles
  2. Pivovarskou čtvrtku
  3. Nachmelený pochod

Pro jednoho z vás máme připravený denní pobyt v Jeseníkách v Pivovarském pensionu pro 2 osoby se snídaní + dalekohled + větrovka. Správnou odpověď posílejte do 11. března 2019 na soutez@npmedia.cz s heslem PIVO. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více na: www.holba.cz


publikováno: 18. 2. 2019, v rubrice Koktejl
Štítky: dobrý tip, volný čas, životní styl

Nejčtenější články v rubrice Koktejl:

Další články v rubrice Koktejl:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007