Koupě užitkových vozů: Na co si dát pozor? | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Článek

Koupě užitkových vozů: Na co si dát pozor?

20. 6. 2019

Podnikáte, případně se zabýváte jinou činnosti, v rámci které se neobejdete bez vlastního užitkového vozidla? Pokud dodávku máte, ale již nevyhovuje vašim požadavkům, neztrácejte čas a pořiďte si jinou. Ale co když nemáte dostatek finančních prostředků na zbrusu nové vozidlo? Pak vám nezbude, než se poohlédnout po použitém vozidle. Na co byste si měli dát pozor?

Jak vybrat dodávku?

V prvé řadě si ujasněte své požadavky. Měli byste přesně vědět, jaké vozidlo potřebujete, a zbytečně pak nedělat kompromisy. Do přepravního prostoru se musí vejít vše, co se chystáte převážet, motor by měl být úsporný a na tachometru by nemělo být číslo, ze kterého se vám zatají dech.

Jakkoliv se vám výše uvedená kritéria zdají jako přísná, držte se jich. Jedině tak najdete starší užitkové vozidlo, které vám bude ještě hodně dlouho dobře sloužit.

Zároveň se zaměřte na prověřené autobazary, které se na prodej použitých užitkových vozidel specializují. Výhodou je, pokud nabízí také výkup vozů – získáte finance navíc. Solidní autobazar platí ihned v hotovosti, přebírá za automobil veškeré záruky a vyřídí veškerou administrativu.

Rozhodně není od věci, když se do bazaru dostavíte společně s nezávislým odborníkem, který vozidlo zkontroluje. Případně s dodávkou zajeďte do blízkého autoservisu.

Na kterého prodejce užitkových vozů se obrátit?

Prodejem užitkových vozů všech značek se zabývá největší prodejce užitkových vozidel VANS CENTRE s.r.o.. V nabídce najdete modely, jako jsou Ford Transit, Iveco Daily a další oblíbená užitková vozidla, včetně tahačů a větších nákladních automobilů a přívěsů.

Užitková vozidla jsou v dobrém technickém stavu a s garantovaným původem. A co dělat, pokud potřebujete dodávku či užitkové vozidlo pouze zapůjčit na určitou dobu? Řešením je využít služeb společnosti VANS renting, kde vám na libovolně dlouhou dobu zapůjčí vozidlo dle vašeho výběru.


publikováno: 20. 6. 2019
Štítky:

Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007