Bydlet v panelu

O nás

Bydlení v panelových domech se v průběhu posledních let zbavilo řady svých negativních vlastností. Značnou měrou k tomu přispěly kompletní regenerace domů a nový přístup k bydlení. Domy se výrazně změnily nejen svým vnějším vzhledem – rekonstrukce interiéru nebývají z vnějšího pohledu patrné, svým uživatelům jsou ale připraveny poskytnout bydlení na požadované úrovni.

Jak změnit svůj dům na „dobrou adresu“? Pro všechny, kterým není lhostejná úroveň bydlení a jsou spolu s námi připraveni překonat leckde ještě přežívající názor, degradující bydlení v panelovém domě, je určen náš nový portál Bydlet v panelu.

Ke spolupráci jsme přizvali řadu společností, které mají právě s tímto typem bydlení značné zkušenosti. Společně vám budeme poskytovat informace, rady a zkušenosti, jak z panelového domu a bytu vytvořit komfortní bydlení, splňující všechny požadavky dnešní doby.

Architekti, projektanti a stavební firmy vám představí možnosti dispozičních úprav bytů. Výrobci a prodejci spotřebičů a kompletního interiérového vybavení nám pomohou byt zařídit v souladu s aktuálními trendy. Banky a další peněžní ústavy nám budou pomáhat hledat optimální formu financování – to vše šité na míru panelovému bydlení. Vaše zkušenosti pak poslouží ostatním, kteří možná právě nyní řeší obdobné otázky. Stránky internetového časopisu Bydlet v panelu jsou otevřené všem informacím a názorům, které se k bydlení v panelových domech mohou vztahovat. Pojďme bydlet společně.

Kontakt na provozovatele www.bydletvpanelu.cz:

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@bydletvpanelu.cz (lze využít kontaktního formuláře)
www.npmedia.cz

Pokud nechcete zmeškat žádný nový článek, můžete si jejich výpis přidat na Seznam:
Přidej na Seznamnebo využít RSS kanálu (Co je RSS?) http://bydletvpanelu.cz/rss.php


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007