Revitalizace domu: Mnoho starostí, práce a času? To Vás nepotká s IP POLNÁ | Panelový dům a byt v 21. století 2014 | Bydlet v panelu

Revitalizace domu: Mnoho starostí, práce a času? To Vás nepotká s IP POLNÁ

19. 5. 2014

Přemýšlíte o revitalizaci vašeho bytového domu? Pak určitě víte, že jde o důležité rozhodnutí, které může zlepšit majitelům bytů kvalitu jejich bydlení a zajistit úsporu nákladů na vytápění na dlouhá léta. Jedná se však o velkou investici. Ta s sebou přináší významnou odpovědnost a starost výboru společenství vlastníků jednotek. Důležitý je perfektní průběh příprav a samotné realizace. Výsledkem je pak dlouhodobá funkčnost zrealizovaných opatření. S naší společností IP Polná vám ale ukážeme, že vše jde snadno a bez starostí.

Jak tedy začít?

Nabízíme vám prověřený systém, který vás bez starostí provede opravou vašeho domu a tak vám ušetří velké množství energie. Díky našemu odbornému týmu složenému z projektantů, energetiků, ekonomů a stavbyvedoucích vám připravíme kompletní plán oprav vhodný pro váš dům. Zaměřujeme se především na stavební a energetickou stránku domu a řešíme hlavně konkrétní problémy majitelů jednotlivých bytů (například vysoké účty za vytápění, plísně v rozích, horko v letních měsících, …).

Co tím získáte?

Získáte tak jasnou informaci o tom, v jakém stavu se v současné době nachází celý váš dům a jaké jsou možnosti řešení zjištěných problémů. Naši technici a energetici odborným výpočtem zjistí, kolik peněz, které dnes platíte za vytápění, můžete ušetřit vhodnou opravou vašeho domu!

Co je ovšem nejdůležitější?

Zajistíme vám veškerou administraci oprav, která zahrnuje mimo jiné vysvětlení celého záměru všem majitelům na domovní schůzi, projektování, financování, stavební řízení, zábor pozemku a zajištění podpory z případných dotačních programů. Samozřejmostí je zajištění dodávek vámi vybraných stavebních a izolačních prací. Po realizaci zůstáváme v kontaktu s výborem společenství vlastníků a sledujeme skutečný stav po provedené opravě domu, včetně konkrétních úspor na fakturách za vytápění. Jen za poslední tři roky jsme pomohli majitelům 321 bytových domů zlepšit jejich bydlení a šetřit jejich náklady na vytápění.

Oprava domu očima zákazníka:

Alena Foglarová, předsedkyně výboru SVJ, Radouňská 469, Štětí

„U příležitosti ukončení revitalizace našeho bytového domu bych Vám chtěla poděkovat za perfektní spolupráci při přípravě zateplení a dalších stavebních prací.

Od první nabídky Vašich služeb jste se nám maximálně věnovali a pomáhali při rozhodování o optimální míře zateplení.

Díky Vašemu osobnímu přístupu a schopnosti přesvědčit téměř všechny vlastníky domu o prospěšnosti a výhodnosti zamýšleného projektu jsme se k nemalé investici odhodlali bez zbytečných průtahů.

Vzhledem k tomu, že celá akce je již realizovaná a opravdu všichni obyvatelé domu jsou spokojeni nejen s novým vzhledem, ale i s citelnou tepelnou pohodou, přejeme Vám co nejvíc takto úspěšně připravených a realizovaných staveb a spokojených zákazníků.

Poděkujte, prosím, naším jménem i ostatním spolupracovníkům, kteří se na úspěšné proměně našeho bytového domu podíleli.“

ing. Ladislav Žižka, předseda SVJ, Kmochovo 32,34,36, Ústí n. Labem – Dobětice

„Z jednání je zřejmé, že se firma snaží maximálně vyjít vstříc zákazníkovi a jeho potřebám a objektivním podmínkám.

Jako předseda společenství a manuálně schopný člověk všechny práce na domě sleduji vždy osobně zblízka kontroluji jejich kvalitu – po oba dny prací jsem byl opakovaně na střeše, sledoval všechny dílčí pracovní postupy včetně vrstvení izolantu v mezistřešní konstrukci – mohu tak zodpovědně prohlásit, že i bez mé přítomnosti jsou všichni pracovníci zjevně zaměřeni na kvalitu výsledků své činnosti – uvědomují si odpovědnost vůči investorovi i možné následky, které by mohla případná nekvalita způsobit a v jejich přístupu jsem postřehl to, co dnes mnohým řemeslníkům chybí – pocit sounáležitosti s firmou včetně odpovědnosti za jejich image u investorů ve smyslu – odvádím kvalitní práci a dělám pro firmu, která kvalitu díla nabízí i zaručuje. Přejímku jsme dělali 2× – jednou s předákem party, následně se stavbyvedoucím, který si osobně kvalitu provedení překontroloval a nám předal výsledek. Dílo jsme přejímali s dobrými pocity, že jsme neinvestovali špatně.“

Více na www.energeticke-projekty.cz nebo www.magmarelax­.cz.


publikováno: 19. 5. 2014, v rubrice Panelový dům a byt v 21. století 2014
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Panelový dům a byt v 21. století 2014:

Další články v rubrice Panelový dům a byt v 21. století 2014:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007