Bydlete v prosvětleném mezonetu jen kousek od Plzně | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Bydlete v prosvětleném mezonetu jen kousek od Plzně

30. 10. 2019

Že je pronájem bytů drahý a nevyplatí se? Tak to v Plzni rozhodně neplatí! Nájemní bydlení je skvělý způsob, jak zůstat flexibilní a bez větších finančních závazků. Kromě nájmu a režie vás čekají jen minimální platby za údržbu. O údržbu bytu se totiž stará majitel, a tak jdou i náklady za ním.

Vyberte si z aktuální nabídky bytů k pronájmu na webu realitní kanceláře Plzeň a na prohlídku můžete jít třeba hned zítra. Pubec má na starost pronájem bytů v Plzni, pronájem v Plzni a okolí i pronájem bytů v Plzeňském kraji.

Pronájem bytů mimo krajské město

V aktuálním katalogu můžete najít byty k pronájmu nejrůznější výměry i lokality. Pokud vás neláká Plzeň, porozhlédněte se po nájemním bydlení v menších městech v kraji. Krásný byt 2 + kk v Železné Rudě může být váš za 7200 Kč měsíčně. Ve Starém Plzenci je aktuální k pronájmu byt 2+kk. Jedná se o prosvětlený mezonetový byt, který má rozhodně velký potenciál. Lokalita je navíc skvěle napojena na veřejnou dopravu do Plzně a autem jste v krajském městě za 10 minut. Ještě blíž to budete mít z Újezda, kde si můžete pronajmout byt v rodinné vile za 15 000 Kč měsíčně. Velký rodinný byt na okraji města je skvělou volbou pro rodiny.

Bydlete v novostavbě. Máte na to!

V Plzni je aktuálně k pronájmu celá řada bytů v novostavbách. Na rozdíl od jiných měst jsou nájmy v rozumné výši a pronájem si tak může dovolit i běžný smrtelník. Stačí si vybrat lokalitu a velikost bytu a můžete se stěhovat. V nabídce bytů k pronájmu v Plzni najdete například moderní byt 2+kk v novostavbě za 12 000 Kč měsíčně nebo 2+1 v novostavbě za 11 000 Kč měsíčně. Pokud máte rádi luxusní bydlení, dopřejte si rezidenci za 19 500 Kč měsíčně.

Zrekonstruované byty jen kousek od centra

Od 7 000 Kč měsíčně pak můžete pořídit byt 1+kk po rekonstrukci na Slovanech. Pokud hledáte byt s větší výměrou, pak by vás mohla zaujmout nabídka k pronájmu zrekonstruovaného bytu 3+1 na Jižním Předměstí za 10 000 Kč. Podobné nabídky se objevují také v městských částech Bory, Košutka nebo Doubravka.


publikováno: 30. 10. 2019, v rubrice Reality
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007