Na Vackově vyrostou nové byty a budou stát za to! | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Na Vackově vyrostou nové byty a budou stát za to!

7. 2. 2019

Hledáte bydlení, které bude ve všech ohledech lepší než vaše stávající adresa? Možná ho najdete na Vackově. Poklidná část Horního Žižkova patří k nejzajímavějším pražským lokalitám a brzy v ní vyroste projekt, který naváže na stávající zástavbu. Byty Na Vackově realizuje Metrostav Development a zájemcům nabídne 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor.

Zájemci o nové byty Praha 3, kteří v minulosti s pořízením bytu v lokalitě Vackova zaváhali, mají opět šanci. Tři nové budovy čítající 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk a 5 nebytových prostor 1+kk doplní objekty realizované v rámci předchozích etap podél ulic Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové. Z vizualizací je patrné, že opět půjde o velmi povedený developerský projekt v nadstandardním provedení.

Praktická ukázka moderního bydlení

Vizuální stránku projektu dostali na starost zkušení odborníci ze studia MS Architekti. Podařilo se jim navrhnout atraktivní, maximálně dvanáctipodlažní budovy, na míle vzdálené stereotypu klasické uliční linie. Vyznačují se členitostí a dávají vzniknout prostorným zákoutím, kde vznikne ideální prostor pro byty s předzahrádkami. Celkovému dojmu přidávají i vhodně rozmístěné střešní terasy, balkony a lodžie. Na konceptu je patrný důraz na dostatek soukromí a prostoru.

Lokalita, které nic nechybí

Projekt Na Vackově není zajímavý jen pro své nevšední architektonické řešení. Budoucím obyvatelům nabídne jedinečnou kombinaci klidu a metropolitního ruchu.

Tvář Horního Žižkova dozná v následujících letech velkých změn. Z okolí Nákladového nádraží a navazující Olšanské ulice vznikne nové obchodní a rezidenční centrum. Klid z lokality Na Vackově v blízkosti parku Židovské pece však rozhodně nezmizí a obyvatelé se naopak mohou těšit na zlepšení občanské vybavenosti, která je již nyní na velmi dobré úrovni.

Oblast Vackova je známá pro specifické genius loci. Obyvatelé mají k dispozici spoustu skvělých míst, kde mohou trávit čas relaxací i provozováním sportovních aktivit. Kromě sousedního parku Židovské pece například také v parku Parukářka a na Vítkově. Za zmínku stojí také množství významných pamětihodností, podniků s příjemnou atmosférou a proslulé kino Aero.

Kdy budou byty k dispozici?

První tři objekty s celkem 160 byty budou dokončeny ke konci roku 2020 a předání proběhne v průběhu první poloviny následujícího roku. Zbylé dva objekty se 182 byty budou dostavěny na přelomu let 2020 a 2021. Klienti dostanou klíčky od bytu v roce 2021.

Prodej bytů v Praze na Žižkově již začal. Další informace a ceník najdete na byty.navackove­.cz.


publikováno: 7. 2. 2019, v rubrice Reality
Štítky: bydlení, nákup a prodej nemovitosti, trendy

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007