Nový portál pro byty v dokončených developerských projektech | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Nový portál pro byty v dokončených developerských projektech

25. 7. 2008
Na situaci na trhu developerských projektů reaguje nedávno spuštěný internetový portál Nové byty k nastěhování. Zvyšující se procento jednotek zůstává neprodáno i po kolaudaci – portál je tak určen primárně pro lidi, kteří řeší aktuální bytovou nebo investiční otázku. Návštěvníci naleznou na webové adrese www.novebytyknastehovani.cz přehled již dokončených nebo dokončovaných bytů a domů.

V reálné podobě i čase

„Sledujeme, že v developerských projektech zůstává v době kolaudace stále více volných jednotek. Toto bude postupně ještě viditelnější rys trhu s byty – vyšší množství jednotek se bude prodávat až po dokončení,“ říká Michaela Vyhňáková, ředitelka společnosti Labartt Properties, která stojí za novým internetovým projektem. „Developerům a investorům nabízíme náš vlastní marketing a nové možnosti obchodu. Klienti si u nás mohou vybírat z reálných projektů a fotografií, nikoliv jen z vizualizací.“ Vedle Prahy nabídka portálu zahrnuje Středočeský kraj, ale například i zajímavé investiční příležitosti na tuzemských horách. Management portálu rovněž završuje rychlou expanzi do Brna a na Slovensko. „Do budoucna počítáme s vydáváním vlastních analýz trhu i chování kupujících,“ doplňuje Tereza Matoušková, manager projektu Nové byty k nastěhování.

Stále aktuální nabídka

Zájemci o nové bydlení ocení jednak koncentraci nabídky různých projektů, v různých místech a v rozličných cenových segmentech, jednak přehledný vyhledávač. Manažeři portálu, kteří za sebou mají zkušenost s realitním prostředím, přistupují ke každému bytu individuálně a pro klienty vybírají to nejlepší. „Rozhodně nejsme odkladiště neprodejných bytů či domů. Naopak. Návštěvníci našich stránek najdou vždy aktuální nabídku s řadou pobídek a bonusů. Samozřejmostí jsou naše prohlídky a dokonalý servis související s koupí nemovitosti i jejím financováním,“ uvádí Tereza Matoušková. Zájemci o okamžité stěhování si mohou aktuálně vybrat z desítek bytů a domů. Brzy se nabídka rozšíří až na několik stovek nemovitostí.

Developerům na internetovém projektu Nové byty k nastěhování vyhovuje vysoká pravděpodobnost oslovení klientely, která chce kupovat nemovitosti, a zároveň odborná reflexe ze strany manažerů portálu. „Protože zpracováváme velké množství dat, můžeme rychle poradit, jak zbylé jednotky v projektu komunikovat,“ uzavírá ředitelka Michaela Vyhňáková. Pro developery je služba bezplatná – hradí jen dohodnutou provizi za realitní servis v případě prodeje anoncovaného bytu či domu koncovému zájemci.


publikováno: 25. 7. 2008, v rubrice Reality
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007