Pronájem bytů v Plzni | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Pronájem bytů v Plzni

25. 5. 2020

Vlastníte byt, který nevyužíváte? Zdědili jste nebo vám byl darován byt a vy pro něj hledáte využití? Vytvořte si díky němu pasivní příjem, který značně vylepší váš rodinný rozpočet. Začněte svůj byt v Plzni pronajímat.

Jak na pronájem bytu bez starostí si povíme v následujícím článku.

Jak pronajmout byt?

Chystáte se pronajmout svůj byt v Plzni a nevíte kde začít? Poradíme vám, jak na to. Prvním krokem k úspěšnému pronájmu vašeho bytu je nafocení všech místností a vybavení, které chcete pronajmout. Svůj byt ukliďte a schovejte všechny osobní věci jako jsou fotografie, jídlo, domácí mazlíčci apod.

Krásné fotky jsou základem úspěchu. Na fotografiích by měla být vidět ideálně celá místnost, aby si zájemci dokázali představit, jak je byt velký a situovaný. Vše nepotřebné, co nebude součástí pronájmu ještě před focením, odstraňte.

Následně své fotografie nahrajte do počítače a vytvořte lákavý inzerát. Buďte struční a výstižní. Rovnou specifikujte, zda máte nějaké požadavky na své budoucí pronajímatele, například zda vám vadí mazlíčci, kuřáci apod.

V této fázi se vám začnou ozývat zájemci, které budete muset vzít na prohlídku svého bytu a pokud se s některým z nich domluvíte na pronájmu, čeká vás zhotovení smlouvy o pronájmu se všemi náležitostmi, které do ní patří.

Zavolejte na pomoc odborníky

Pokud se vám tento proces zdá složitý, zdlouhavý a jen po přečtení všech bodů ztrácíte chuť vůbec se do pronajímání pouštět, vydržte číst ještě chvíli a dozvíte se řešení vašeho problému.

Skvělým a jednoduchým řešením se může stát realitní kancelář Pubec. Makléři z realitní kanceláře se o vše postarají za vás od začátku do konce.

Váš byt profesionálně nafotí a následně jej inzerují na všech serverech určených k inzerci. Tím se váš inzerát dostane k ještě většímu počtu zájemců, ze kterých váš realitní makléř vybere toho správného kandidáta dle vašich požadavků. Realitní kancelář Pubec se dále postará i o veškerou administrativu spojenou s pronájmem nemovitosti.

Jednoduše vám ušetří spoustu času i starostí spojených s pronájmem vašeho bytu. Odborníci na nemovitosti vám také mohou pomoct s určením výše nájmu apod.

Bojíte se placení provize? Už nemusíte.

Říkáte si, že to vše zní sice lákavě, ale co ta obávaná provize před kterou vás varoval kamarád? Placení provize se bát nemusíte. V případě pronájmu nemovitostí z pravidla provizi platí zájemce o nemovitost. Pro vás to navíc může být známka toho, že váš budoucí nájemník nebude mít problém s placením nájmu v budoucnu.

byty v Plzni je velký zájem, a proto pokud vlastníte nemovitost, kterou nevyužíváte, neváhejte a využijte této příležitosti. Pokud přece jen svůj byt nechcete pronajímat, ale zároveň se o něj nechcete ani starat, můžete svou nemovitost prodat. I v tomto případě se obraťte na odborníky z realitní kanceláře Pubec, kteří vám s prodejem nemovitosti rádi pomohou.


publikováno: 25. 5. 2020, v rubrice Reality
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007