SATPO zahajuje stavbu karlovarské Rezidence Královská Vyhlídka | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

SATPO zahajuje stavbu karlovarské Rezidence Královská Vyhlídka

26. 8. 2008
Celkem padesát nadstandardně vybavených bytů vznikne v karlovarské rezidenci „Královská Vyhlídka“, jejíž výstavbu v minulých dnech zahájila developerská společnost SATPO. Dvě propojené, architektonicky citlivě řešené moderní budovy se společnou recepcí budou umístěny v samém centru lázeňského města, poblíž hotelu Imperial.

Byty s nadstandardním vybavením

Velikost jednotek (od 1+kk až po 4+kk) se pohybuje od od 51 m2 do 148 m2, náleží k nim garážová stání a sklepy. Všechny byty budou vybaveny videotelefony, v objektu bude pro zajištění bezpečnosti kamerový systém, napojený na centrální recepci. „Používáme vysoce kvalitní materiály a moderní technologie. Všechny jednotky budou mít nadstandardní vybavení, například dřevěné třívrstvé podlahy, podlahové přitápění koupelen, dřevěná eurookna, špičkovou sanitární keramiku a baterie, v bytech v posledních podlažích bude klimatizace,” sdělila Jedličková. Většina z bytů má terasu nebo balkon, které poskytují výhled na lázeňské centrum nebo do okolních lesů. Samozřejmostí je možnost úprav bytových standardů a dispozic dle individuálního přání klienta.

Luxusní bydlení poblíž historického centra

Přípravné práce na projektu byly zahájeny letos v lednu, start vlastní výstavby pak byl započat v srpnu 2008. S dokončením projektu, který je určen zájemcům o luxusní bydlení poblíž historického centra lázeňského města, se počítá v prvním čtvrtletí roku 2010.

„Dlouho jsme v Karlových Varech hledali vhodnou lokalitu s dobrým výhledem na lázeňskou část. Zvolené místo plně vyhovovalo náročným požadavkům. Okolí rezidence je velmi klidné a přitom v dosahu historických pamětihodností a promenád. Zároveň je jen několik minut jízdy autem vzdálené od hlavní silnice spojující Karlovy Vary s Prahou i s místním letištěm. Sousední hotel Imperial pak nabízí špičkovou lázeňskou péči a kvalitní mezinárodní kuchyni ve dvou restauracích,“ uvedla Daniela Jedličková, marketingová manažerka společnosti SATPO.

Z aktuální nabídky

Společnost SATPO má za sebou více než desetileté zkušenosti s bytovou výstavbou. Specializuje se především na projekty středního a vyššího segmentu, zejména v Praze a Karlových Varech. Mezi největší současné projekty patří Rezidence Jeseniova na pražském Žižkově se 149 byty nebo Rezidence Sacre Coeur v Praze 5 s více než 100 byty. Aktuálně má SATPO v nabídce k prodeji téměř 300 bytových jednotek v nadstandardním vybavení. Více informací na www.satpo.cz


publikováno: 26. 8. 2008, v rubrice Reality
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007